Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Középkorú nők, tényleg ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középkorú nők, tényleg ilyen visszafogottan szexelnek?

Figyelt kérdés

(47F vagyok).Nem tudom itt kinek milyen szexpartnere volt, de volt egy 40 éves barátnőm és nagyon rossz volt vele a szex! Eleve a melltartóját nem vette le, mondván, hogy "lógnak", ezzel ő feltámassza, nem akarja levenni! Jólvan, ráhagytam...


A másik probléma, a popsijához nem engedett hozzányúlni! Mondván: -Oda be nem teszed!


Következő probléma a szopás terén: Látszott rajta, hogy csak kényszeredetten szopik!

Csak a nyelve végével kezdte nyalogatni, rá kellett szólnom, hogy: -Mélyen vedd be!


A további probléma:Hátulról nem engedte, dugatni magát. Nem akart négykézlábra állni, kutyapózba. A körömcipőt nem hagyta fenn magán. Nem akart térdelni előttem, csak lefeküdt az ágyra, mint egy tégla!


Ezért gondoltam arra, hogy lecserélem. Valahogy úgy kellene szexelnie, mint Krasznai Tündének.

Szopásnál is, élvezettel kellene csinálnia, ha kényszerből teszi az senkinek nem jó!



2014. febr. 8. 12:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
47evesen eleg sok eszre vall egy peldabol altalanositani egy egesz korcsoportra.
2014. febr. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Egy pár kapcsolat azon áll vagy bukik, mennyire kompromisszumképesek a felek. Neked egy szexuálisan gátlástalan partnerre van szükséged, ha ez a lány nem felel meg, keressél mást és ne rabold az idejét.
2014. febr. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Van olyan gondolom,hogy valaki olyan mélyre kerül a sok csalódás meg hülye miatt ,hogy már nem képes elengedni magát . Amúgy a férfi hozzáállásán is múlik milyen lesz a szex , ha nagyon bunkó egy férfi az nem válik a dolog javára .
2014. febr. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

1-2 hozzászólónak. Mindkettőtöknek igaza van! Nem általánosítok, biztos van más 40-es nő, aki jobban élvezi a szexet! Valószínűleg azért mások sem úgy szexelnek, mint a 20 évesek!


Azóta már szakítottunk, van egy fiatalabb 28 éves barátnőm.Neki nem lóg a melle (de nem tudom miért csinálnak ebből problémát a nők? A lógó, ringó mell, kutyapózban még izgató is lehet...) és ő engedi análisan is, minden probléma nélkül!


Térdel is, jól szopik és látszik rajta, hogy élvezi is!

De, azelőtt volt még pár idősebb barátnőm, 45 és 50 éves is és náluk valahogy nem úgy ment a szex.

2014. febr. 8. 13:10
 5/20 anonim ***** válasza:
Igen, ez csak általánositás. Én azt mondhatom hogy 37 évesen sokkal jobban kivánom a szexet és sokkal nagyobb az étvágyam mint fiatalabb koromban. :) Ugyhogy ez a kérdésbeli megállapitás ilyen formaban nem igaz....szerintem ezt több hozzám hasonló korú hölgy is megcáfolná...:)
2014. febr. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%

Kedves kérdező!


Neked nem barátnő kell akkor hanem egy prosti aki mindent megtesz csak bírd kifizetni. Nem tudom miért általánosítasz de a jelenlegi párom is középkorú és teljesen minden rendben van köztünk.Van tapasztalatom akár fiatal, akár idősebb is lehet olyan amit te leírtál.Tudod hogy érheted el mindazt amit szeretnél? Egy idősebb elvárja, hogy szeresd és tiszteld aztán jöhet bármi ha ezeket megkapja.Éreznie kell a nőnek, hogy odáig vannak érte.Ha le akarod cserélni akkor tedd meg de ne olyat keres mit akit írtál, mert az csak egy film és azt még élvezni sem lehet.Szerintem prostin kívül nem találsz olyat aki azokat megtenné neked.Az ökölszexet nézik az emberek, de csinálni nem szeretik mert az nagyon durva.Erre én nem vágyom,de minden mást megkapok.


23F

2014. febr. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%
Korodbeli nő vagyok és biztos vagyok benne,hogy a szexuális hozzá állásom nagyon tetszene neked.Viszont nekem a tied nem valószínű.Csak rossz tapasztalatom van a korombeliekkel kapcsolatban.Lekezelő,megalázó,és önbizalom hiányos férfira nem vágyom.Ne akarjon azonnal megdönteni(3-4 alkalom minimum)és éreznem kell,hogy tényleg engem akar és képes lesz szeretni.Aki nem így gondolkodik az alkalmi kapcsolatot keres és nem kell csodálkoznod azon ha másokkal is van melletted.A fiatalok még pénzért megvehetőek(vacsora,nyaralás,ruhák,stb....)Nekünk már inkább érzelemre van szükségünk és őszinteségre.A partnerem nem tudd olyat kérni amit ne tennék meg neki és nagyon élvezem is!Éves szinten meg van a 365 együttlétünk és nem tíz perces.Üdv:Egy közel ötvenes nő!
2014. febr. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

6-os válaszoló!

Természetesen én sem várom el az ökölszexet! Ilyenről szó sincs! Annyira perverz, azért én sem vagyok!


Idézet: "....Szerintem prostin kívül nem találsz olyat aki azokat megtenné neked...."

Ezt nem tudom, hogy érted? Az túl nagy elvárás tőlem, ha azt kérem:

-Legyen a nőn combfix harisnya és körömcipő!

-Bugyi és melltartó ne legyen rajta!

-Legyen kisminkelve, vérvörös rúzs a száján és kék smink a szemén, hosszú műköröm legyen az újjain!

-Engedje a kutyapózt, engedje az anális dugást is!

-Mélyen szopjon!


Ha ezek túl nagy elvárások, akkor eddig nem tudom hol éltem!

2014. febr. 8. 15:16
 9/20 anonim ***** válasza:
Minden elvárható kivéve az utolsót.Arra nem mindenki képes még ha szeretné se.És cserébe tőled mit kapnak ha ezeket megteszi a nő? Pl: alázhat,húzhatja a hajad,nyalod egy óráig,masszázs,stb...
2014. febr. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

9-es. Amít írsz, az már a szexualitás egy külön formálya!

Ha a nő domina, és aláz, irányít, büntet!


Egyébként véletlenül ezt is szeretem (vagy szeretném), beletrafáltál. Kikötözhet, nyalnám a cipőjét, korbácsolhat, alázhat, pofozhat.

Nekem ez is bejönne, viszont a hagyományos normál szex kedvelő nőkről nem tudnám elképzelni, hogy ilyet is szeretne(domina szerepet)!

Vagy pedig nem jól tudom, nem jól ismerem a nőket!

2014. febr. 8. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!