Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Középkorú nők, tényleg ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középkorú nők, tényleg ilyen visszafogottan szexelnek?

Figyelt kérdés

(47F vagyok).Nem tudom itt kinek milyen szexpartnere volt, de volt egy 40 éves barátnőm és nagyon rossz volt vele a szex! Eleve a melltartóját nem vette le, mondván, hogy "lógnak", ezzel ő feltámassza, nem akarja levenni! Jólvan, ráhagytam...


A másik probléma, a popsijához nem engedett hozzányúlni! Mondván: -Oda be nem teszed!


Következő probléma a szopás terén: Látszott rajta, hogy csak kényszeredetten szopik!

Csak a nyelve végével kezdte nyalogatni, rá kellett szólnom, hogy: -Mélyen vedd be!


A további probléma:Hátulról nem engedte, dugatni magát. Nem akart négykézlábra állni, kutyapózba. A körömcipőt nem hagyta fenn magán. Nem akart térdelni előttem, csak lefeküdt az ágyra, mint egy tégla!


Ezért gondoltam arra, hogy lecserélem. Valahogy úgy kellene szexelnie, mint Krasznai Tündének.

Szopásnál is, élvezettel kellene csinálnia, ha kényszerből teszi az senkinek nem jó!



2014. febr. 8. 12:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nem találkoztál még jó nővel barátom! Téged olvasva én össze tehetem a két kezem ennyi évesen.
2014. febr. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Tizeneggyes!


(Ez a "tizeneggyes" szó most úgy hangzott, mint a Piszkos 12 című filmben, megkérdezték Franco nevű foglyot, mi a neve? -Tizeneggyes!)


Ezt, hogy érted, hogy nem találkoztam még jó nővel? Ez felhívás egy keringőre? :-)Ennyire nagy az önbizalmad, hogy ilyen jó nő vagy?


Ez dícséretes, ha így van! Ha ki akarod próbálni, milyen vagyok a szexben én nem vagyok elrontója!:-)

2014. febr. 8. 20:06
 13/20 anonim ***** válasza:

A 6-os és a 11-es én vagyok.


Arra akartam utalni,hogy nekem jó mert olyan nővel vagyok akitől mindent megkapok.

2014. febr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

13. Értem. Bocs, azt hittem nő vagy! :-)

Akkor szerencsés vagy! Gratula!

2014. febr. 8. 20:47
 15/20 anonim ***** válasza:

(Ez a "tizeneggyes" szó most úgy hangzott, mint a Piszkos 12 című filmben, megkérdezték Franco nevű foglyot, mi a neve? -Tizeneggyes!)


És a "formálya" hogy hangzott? :D

2014. febr. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Miguel!


Bocs, csak elírtam! Az ő formája más, mint a 20 éveseké! Akit fojtogat az ilyen eset, azt nem muszáj leírni. Nem akarom magam papagájként ismételni, hogy pl: ilyenek-olyanok a középkorú nők!


""És a "formája", hogy hangzott?""

Miguel! Nem tudom hova jártál suliba, de legjobb tudomásom szerint "És"-el nem kezdünk mondatot!

2014. febr. 9. 12:47
 17/20 anonim ***** válasza:
Már megint a baromira okos mikkuel.Persze újfent olyat firtat,aminek köze sincs a kérdéshez.Amúgy az hogy egy nő hogyan szexel nem korfüggő.Dugtam már 49 évessel aki még a valagam is kinyalta és 20 évessel aki csak feküdt mint a hulla.:)
2014. febr. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Biztosíthatlak, én is úgy tanultam, hogy éssel nem kezdünk mondatot. Csak én nem álltam meg azon a (majd' 50 évvel ezelőtti) szinten.

[link]

2014. febr. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"Csak én nem álltam meg azon a (majd' 50 évvel ezelőtti) szinten. "

Őszintén sajnálom, hogy ennyire elragadtattam magam, hidd el, ha tehetném, legszívesebben töröltetném ezt a válaszomat. Valójában az engem névtelenül pocskondiázó és következetesen mikkuelnel aposztrofáló utolsóra rágtam be egy kicsit. (Annyira azért nem, hogy válaszoljak is neki.) Szóval sajnálom. Igazából kár volt trollkodnom, csak frusztrál, hogy mire elém kerül egy kérdés, addigra előttem már mindent leírtak. :)

Nyilvánosan megkövetlek tehát, és ha csak virtuálisan is, de: itt a kezem, nem disznóláb!

2014. febr. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mikkuel.Én névtelenül?Nehogy már te Miquelként vagy anykönyvezve?Vagy külfölrő gyütté?
2014. febr. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!