Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek ez még elfogadható...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez még elfogadható vagy r*bancos?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó fiú haverom,kedvelem őt. Áthívott egy közös önkielégítésre és abban állapodtunk meg,hogy nem történik semmi köztünk. Maszturbáció közben felvetette,hogy szeretné ha segítenék neki. Én belementem (orálisan kényeztettem),nem tudom miért,de nem bántam meg. Ma felhívott,hogy majd valamikor megismételhetjük a masztit,de most már tényleg nem történne más köztünk...Szerintetek megint csak ki akar használni és 'megszopatni'?

18/l



2014. febr. 8. 16:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
kb.
2014. febr. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Atya Isten... :D 18 évesen ennyi eszednek lenni :DDD
2014. febr. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
Szingli vagy, nem r....cos csak ne mesélj rola a pasijaidnak. Amugy az utolsó kérdésre a válasz: egyertelmu ;)
2014. febr. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már bőven nem elfogadható
2014. febr. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Vigyáztál te már eleget, mégis bekapod majd a legyet
2014. febr. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Izgisen élsz nem mondom :)

Szerintem ezúttal ő jön neked eggyel... ;)

2014. febr. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Ezt hívják szexkapcsolatnak, mivel egyszer már volt s van igény folytatásra (mindkét részről), de nincs igényetek érzelmi kapcsolatra.

Igen, szexkapcsolatban vagy a sráccal, s igen, meg akar szop@tni megint, s igen, téged ez valójában nem zavar.

Mi a gondod? Ha nincs kinek elszámolnod, gyerünk, ugorj bele, de most már várj el te is tőle valamit. Mondjuk egy viszonzást: egy jó, tartalmas, hosszan tartó nyalást az orgazmusod utolsó pillanatáig. S így te sem fogod azt érezni, hogy kihasznált. Van még kérdés?

2014. febr. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

miben használt ki?

ő nyalt ki téged,nem??

ezáltal te használtad ki őt :D

2014. febr. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem csak megsz.patni meg is akar dugni, ez teljesen biztos. De ha meg gondolkozol rajta akkor annyira nincs ellenedre neked sem, ha nincs senkid akkor meg nyugodtan csinalhatod. De azert viszonzast kerjel, vagy lokd hatra es ulj ra a szajara :D
2014. febr. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
a riba*nc az akivel törődsz vagy fizetsz neki ezt-azt esetleg egy rakat dolgot és ennek ellenére nincs szex! szerintem ebben semmi riban*ckodás nincs, de azért kérd meg, hogy nyaljon ki :)
2014. febr. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!