Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek ez még elfogadható...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez még elfogadható vagy r*bancos?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó fiú haverom,kedvelem őt. Áthívott egy közös önkielégítésre és abban állapodtunk meg,hogy nem történik semmi köztünk. Maszturbáció közben felvetette,hogy szeretné ha segítenék neki. Én belementem (orálisan kényeztettem),nem tudom miért,de nem bántam meg. Ma felhívott,hogy majd valamikor megismételhetjük a masztit,de most már tényleg nem történne más köztünk...Szerintetek megint csak ki akar használni és 'megszopatni'?

18/l



2014. febr. 8. 16:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
No komment!
2014. febr. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Mázlista a srác:D
2014. febr. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

A rib. az az, ha ezt több sráccal is eljátszanád.


Nyilván "csak arra" kellesz neki. Ha ez jó neked, menj!

2014. febr. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Szergej55 ***** válasza:
100%
Aztamocskos, ezek közöttünk járnak! :DDD
2014. febr. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nem ri!anc, de most szolok hogy csak szpasra, meg dugasra kellesz neki. A kapcsolatok nem igy kezdodnek legtobbszor.


Szoval, ha neked ez igy jo, hogy leszopod, meg vszeg egy ido utan megdug akkor legyen. Hiresztelni meg nem kell.

2014. febr. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 exronin ***** válasza:

Neked tényleg ennyi eszed van? Ha valalaki lehülyéz téged, akkor ugye halálosan meg vagy sértődve? Ne legyél, mert fájdalmasan hülye vagy.


Bár mos tmár érdekelne, hogy mi lett, dugtatok?

2014. febr. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Tényleg: lezajlott a második a alkalom?
2014. febr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
szerintem is már csak nem megszop..tatni akar lesz ott más is :/
2014. febr. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!