Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel régóta együtt vagyunk sokat veszekedtünk mind 2 fél hibája nem megcsalás történt szóval nem helyrehozhatatlan lett volna de 2 hete hiába próbálok vele beszélni találkozni lemondja vagy azt mondja ne írjak már minek írogatok stb én próbálom helyrehozni ő meg játszik velem :) de közbe szeret mégis ezt csinálja. A mai nap is megígérte itt alszik majd ma lemondta 6 órán keresztül könyörögtem hozzuk helyre megígérted ajándékot vettem elterveztem mindent de még ő neki állt följebb és leugatott.Én ezek után ráhagytam majd rámír 1 órával később csajozz stb mondom ne témázz téged szeretlek és ha neked is fontos lenne ez az egész találkoznánk:) még ő van fölháborodva pedig ő beszél egyre sűrűbben pasikkal sőt találkozott is az egyikkel rá 1 hétre elmondta nem csalt meg csak rég nem beszéltek és találkoztak 3 szor mégis próbáltam helyrehozni pedig fordítva azt mondta ő kidobna ...

2014. febr. 8. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Hat sajnalom.Szerintem keress mast inkabb.Tudom konnyu ezt mondani de ennek igy mar semmi ertelme.
2014. febr. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hagyd egy kicsit... majd amikor akar, jelentkezik
2014. febr. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocs hogy ezt mondom, de nem viszed kicsit túlzásba a nyomulást? Mert őszintén szólva engem is nagyon idegesítene, ha a pasim órákon keresztül könyôrögne, vagy naponta 60x írna rám, ne adj'Isten hívna... Ha ő ennyire nem akarja, ne erőltesd. Ha szeret visszaszáll hozzád, ha nem akkor meg felejtsd el.
2014. febr. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elég ostoba.

Hagyd a csudába pár napig, majd jelentkezik. Ha meg nem, akkor nem is éri meg miatta bánkódnod.

2014. febr. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem azert viselkedik igy veled mert erzi hogy o van elonyben.Pont azmiatt mert irogatsz neki, hivogatod,konyorogsz. Abban a pillanatban mikor rahagyod nem keresed (DE TENYLEG NEM!!) esetleg talalkozol massal es tovabblepsz akkor hidd el o lesz aki aki eszreveszi hogy hoppa valoban lekopott. Ha szeret akkor itt o fog megkeresni, ha nem szeret akkor nem fog. De akkor nem is eri meg.
2014. febr. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
pontosan egyet értek mindenkivel köszönöm a segítséget :)
2014. febr. 8. 18:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!