Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Megcsináltam 3 tesztet mindegy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsináltam 3 tesztet mindegyik között pár különbséggel és mind a három 1 csíkot mutatott, menzeszem is volt. Megbízhatok benne?

Figyelt kérdés
2014. márc. 25. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
meg
2014. márc. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat :)
2014. márc. 25. 13:05
 3/7 anonim ***** válasza:

És ezt minden egyes hónapban el fogod játszani? Nem is értem, hogy lehet így normális szexuális életet élni, ha mindig azon parázol, hogy terhes vagy.

Védekezz, ha azt rendesen csinálod, akkor nem eshetsz teherbe.

2014. márc. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Költőnő? ***** válasza:
meg, de érdemesebb ésszel szexelni, mint parázni. Most már tudod. Álljon intő példaként előtted.
2014. márc. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
pár micsoda különbséggel? perc? hónap?
2014. márc. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mikor csináltad a teszteket? Mert az aktus után minimum 14 napnak el kell telnie, mire a teszt kimutatná a terhességet. Tehát ha a szex után 2-3-4 nappal teszteltél, akkor megbízhatatlan az eredmény. Van, aki menstruál terhesség alatt, inkább tesztelj újra ebben az esetben. Viszont ha letelt a 2 hét, akkor teszteltél, van 3 negatív eredményed és megjött, nem vagy terhes.
2014. márc. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
eltelt 2 hét :)
2014. márc. 25. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!