Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet egy kapcsolat 9 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy kapcsolat 9 év kor különbséggel?

Figyelt kérdés
fiú 24 éves, a lány 15.
2014. febr. 9. 22:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
működhet, ha a srác 15 éves szinten van
2014. febr. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem és egyikse normális.
2014. febr. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
NEM
2014. febr. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%

még nagyobbal is,csak nem ebben az életkorban.

pl nőknél teljesen alap,hogy 20 évesen 35-40 éves jó formájú gyúrósokkal vannak.

2014. febr. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Müködhet, ez a két féltől függ mennyire elszántak, illetve kitartóak, az baj lehet hogy a leányzó még fiatal és esetleg élni akar , igy nehezebb a komoly kapcsolat, de ha ugy érzi nem fontos hogy éljen bulizzon ismerkedjen akkor miért ne .. köztünk a párommal 14 év van müködik
2014. febr. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Anyai nagyszüleim közt a korkülönbség 9 ÉV VOLT. Mama 18 volt, papa 27 amikor összeházasodtak.


Apai nagyszüleim közt a korkülönbség 7 ÉV VOLT. Mama 19, papa 26 volt amikor összeházasodtak.


A szüleim között 8 ÉV VAN. Anya 21, apa 28 éves volt amikor összeházasodtak.


Én is fiatalabb nőt akarok feleségemnek. 30-35 évesen egy 20-25 évest.

2014. febr. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ebben a korban nagyon sok, nem fog működni. Kivéve ha nagyon gagyi agyi szinten van a fiú.
2014. febr. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a felállásban nagyon kicsi az esély, mert teljesen más élethelyzetben vannak, más problémákkal, napi ügyekkel, stb.


Onnantól kezdve, hogy a lány is felnőttkorba lép, a 9 év nem számít soknak. De 18-20 év alatt még szakadéknak számít... (Nagyon-nagyon éretlennek kell lenni a huszonéves pasinak, aki nőnek tud tekinteni egy kamaszlányt!)

2014. febr. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Moszuke ***** válasza:

ah igen ahogy írta egy ember fentebb.. a gondot itt az okozza, hogy nincs sok minden amire fel lehetne nézni egy kislányban.

kiforratlan, lelkileg és testileg alakulóban, ráadásul lázadókorban.

ebből jó eséllyel pótapa lenne a fiúból és nem lenne tartós a kapcsolat.


amikor egy 20-25-30éves nőneműt sem lehet tisztelni mert nem tud következetes lenni akkor majd egy 15éves kislány az lesz?

mitől nő a nő?

nem attól, hogy határozott, következetes, önálló gondolatai vannak és amellett állást mer foglalni és a negatív és pozitív érzelmeit kimeri mondani?

nem ez az amiért felnézünk egy nőre? amiért nem hagyja magát csikként a földbe döngölni?


ki az aki felnéz egy hormonzavaros idióta, hisztis, segget csinál a szájából, lüke picsXára?

hát ÉN! amíg szerelmes vagyok belé addig mindenképp!:) mert ráaggatok olyan tulajdonságokat amik nincsenek is ott.



és ez nem kor függő, oké.. elhiszem, de sok ember vén korára is szánalmas, nőneműnek nevezhető maximum, de semmiképp nem nőnek.

tudom ez amolyan csernusos maszlagnak hangzik, de hát tessék. lehet belekötni.

2014. febr. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Felnézni a nőre? :)

Soha nem akartam felnézni egy nőre sem az életemben.


Mik a fontosak egy nőben?

Nőiesség, gyengédség, anyai természet, fészekrakó ösztön. Ezekért a tulajdonságaiért tudok egy nőt tisztelni, de akkor sem felnézni rá. A nők szeretnek felnézni rám.


"határozott, következetes, önálló gondolatai vannak és amellett állást mer foglalni és a negatív és pozitív érzelmeit kimeri mondani"


Ezekre mióta az eszemet tudom, soha nem érdekeltek. A két bekezdéssel fentebbieket nagyságrendekkel fontosabbnak tartom.

2014. febr. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!