Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! Ha egy fiú simogat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy fiú simogat titeket ott lent, akkor mennyi idő után jön el az orgazmus nektek?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, és néha már kellemetlennek érzem, hogy simogatnak ott alul, vagy éppen a nyelvel puszilnak, és nekem nem jön az orgazmus. Nem akarom, hogy teljesen elzsibbadjon a keze vagy a nyelve. Lehet ez most viccesen hangzik, de nem érzem olyan jól magam olyankor, amikor tudom, hogy még nagyon messze van a dolog. Inkább azt mondom, hogy hagyjuk, vagy tettetem az elélvezést. Megbántani nem akarom, hisz, azt hiszem bennem van a hiba. Sőt biztos.

A fiúk ezt kb. mennyi ideig "tudják" csinálni? Mármint mennyi ideig tudják úgy kényeztetni a nőt, hogy ne fáradjon el? Mennyi ideig hagyhatja ezt egy nő?


2014. márc. 28. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
Ne haragudj de a mondanivalód alapján inkább lány vagy mint nő :)
2014. márc. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az orál akkor lesz élvezetes, ha önző tudsz lenni. Ilyenkor magadra kéne fókuszálni és nem a párodra. Ne aggódj érte: ha nagyon kényelemtelen lesz neki technikát vált vagy pózt. Ellenben ha te máshol jársz agyilag, és őt sajnálod, akkor azzal nem segítesz neki, sőt azzal jobban tudsz egy férfit bántani, ha látja, hogy nem tud a csúcsra juttatni és olyan szinten rosszul érzed magad tőle, hogy inkább lefújod az akciót.


Kicsit légy önző. Hangold magad az orálra, élvezd amit csinál, ha van egy jó húzása akkor szólj neki, hogy "így, még még még..."


Segíts magadon, Isten is megsegít ;)

2014. márc. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól is függ, hogy mennyire vagyok izgalmi állapotban. Néha elegendő 2-3 perc is, de előfordul, hogy tovább tart, akár 11-15 perc is kell ahhoz, hogy elélvezzek. Ha hosszabbra nyúlik, akkor a párom felváltva használja a kezét és a nyelvét, így nem fárad el. Néha használunk vibrátort, az nem fárasztó neki, ilyenkor a nyelvével is besegít.

Amikor ilyen szituban vagy, akkor ne arra koncentrálj, hogy jujj szegénynek lehet, hogy elzsibbad a nyelve vagy a keze, hanem zárd ki a külvilágot és az élvezetre fókuszálj. Ha olyat csinál ami nem kellemes, akkor nyugodtan szólj neki, hogy ezt inkább ne csinálja, vagy ha meg olyat tesz amit élvezel és előrébb visz az orgazmushoz, akkor biztasd, hogy ez jó, így csinálja. Nincs ebben semmi szégyellni való, szóból ért az ember, viszont a szimuláció az nem szép dolgod részedről. Inkább mondd el neki, hogy neked több időre van szükséged ahhoz, hogy elélvezz, legyen türelmes vagy pedig izgasson fel jobban mielőtt nyalni/ujjazni kezd.

2014. márc. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Első válaszoló. Hidd el nő vagyok, és sajnos ilyen gondokkal küzdök.

Köszönöm a válaszokat!

Ha én magamnak csinálom, hamar eltudok élvezni, csak valamiért a partnerrel nem megy ez. Már azon is gondolkoztam, hogy felkeresek egy pszichológust, mert szerintem ez már pszichés dolog. :(

2014. márc. 28. 12:47
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem szoktam mérni, de elég hosszú időnek szoktam érezni. Szerintem minimum fél óra megvan általában, orállal. Anélkül meg, tehát csak kézzel, nem megy.

Partnerem nem szokott panaszkodni, sőt úgy tűnik nekem, végig szokta élvezni ő is, amit csinál. Ráadásul én is rászánok ennyi időt és fáradtságot fordított felállásban.

2014. márc. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szeretem, ha a párom az orgazmus közelében sokáig vitorlázik, én még lassítani is szoktam a ritmuson, hogy még ne élvezzen el túl hamar, mert én is élvezem hogy csinálom neki. F
2014. márc. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 baby011 válasza:
Utolsó válaszoló az néha kicsitkínzás ám !!!de n h.jó! :)
2014. márc. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lazulj el, és csak magadra gondolj. Ha elfárad, majd kezet cserél.
2014. márc. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!