Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ez mitől lehet? Miért érzem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mitől lehet? Miért érzem azt, hogy minden pasival lefeküdnék?

Figyelt kérdés
Van barátom 6éve 4éve együtt is èlünk .De egy éve nem megy a szex..Nem miatta,miattam.Én nem akarom soha.Ugy erzem ez kin ,mintha megeroszakolna vagy ilyesmi..Hogy kenyszer az egesz .1honapban kb 2xer szexelünk .5pasi munkatársam van ,abból helyböl 3al lefeküdnék,elég helyesek..Ma jött árú ,és a srác is nagy dumás ( annyira nem helyes) de még vele is..A kollégáim "haverjairól" nem is beszélve.Ez attól lehet ,hogy nem elégulok ki?Mert masztizni se szoktam,mert idom nem lenne ra,es ugy kedvem sincs.. 23N

2014. márc. 28. 14:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Most érzed azt, hogy nem élted ki magad, és nem tudsz elköteleződni mint ahogyan azt te elhitted.
2014. márc. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Túl fiatalon vágtál bele hosszú kapcsolatba.
2014. márc. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem,hogy még soha nem csaltam meg amugy ennek ellenére.
2014. márc. 28. 14:32
 4/16 PearlDiver ***** válasza:
Ha ennyire rossz a szex, és ez már egy éve megy, a kommunikációnak kéne javítani! Ne csald meg, inkább hagyd el ha nem szereted.
2014. márc. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Vörös vagy?
2014. márc. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Az a baj ,hogy mi ezt szamtalanszor atbeszeltuk pszichologushoz jartunk ,es semmi nem segitett
2014. márc. 28. 14:59
 7/16 anonim ***** válasza:
Ennek a kapcsolatnak vége.
2014. márc. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
De èn úgy érzem,hogy kicsit kiélném magam és utàna újra összejönnék vele,mert elveszteni nem szeretném mert szeretem tényleg..:/
2014. márc. 28. 15:10
 9/16 anonim ***** válasza:
R vagy sajna.
2014. márc. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Most miert lennek az? Csinaltam valamit?
2014. márc. 28. 20:51
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!