Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ez mitől lehet? Miért érzem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mitől lehet? Miért érzem azt, hogy minden pasival lefeküdnék?

Figyelt kérdés
Van barátom 6éve 4éve együtt is èlünk .De egy éve nem megy a szex..Nem miatta,miattam.Én nem akarom soha.Ugy erzem ez kin ,mintha megeroszakolna vagy ilyesmi..Hogy kenyszer az egesz .1honapban kb 2xer szexelünk .5pasi munkatársam van ,abból helyböl 3al lefeküdnék,elég helyesek..Ma jött árú ,és a srác is nagy dumás ( annyira nem helyes) de még vele is..A kollégáim "haverjairól" nem is beszélve.Ez attól lehet ,hogy nem elégulok ki?Mert masztizni se szoktam,mert idom nem lenne ra,es ugy kedvem sincs.. 23N

2014. márc. 28. 14:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Azért, mert más alanyokról fantáziálsz, ahelyett, hogy megbeszélnéd a pároddal dolgot, vagy otthagynád....
2014. márc. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Ha tudnàl olvasni ...Leírtam,hogy mèg pszichologust is felkerestünk! Nekem meg senki ne mondja,hogy más nem szokott màsra gondolkozni àbrándozni miközbe ott a párja..-.-
2014. márc. 29. 06:42
 13/16 anonim ***** válasza:
Én csaltam a baràtnőm és csalom is 10 èv alatt rengetekszer ,fèrre nèztem mindíg meg bântam utólag ,de mindíg újra meg csalom . Az a baj ha mâr nem izgúlsz râ , úgy màr a sex " se lesz olyan mint règen .Ha meg csalod és mâssal jobb lesz jóval jobb .Akkor bizti el hagyod majd . De próbàld ki mâssal nyugottan ,csak arra is gondolj hogy utàna a szemèbe tudsz nèzni a barâtodnak. 27f
2014. márc. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Hàt nem hiszem ,hogy a szemébe tudnék nèzni
2014. márc. 29. 12:16
 15/16 anonim ***** válasza:
Tényleg hagyd ott. Ez nem szerelem, csak amolyan megszokásból eredő kötődés. Gyönyörű dolog a szerelem, hiba lenne kihagynod az életedből.
2014. márc. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Feküdj le velem.:)
2014. márc. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!