Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy szeretkezés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy szeretkezés közben nagyon gyakran sok levegő megy belém mindenféle pózban? Mit lehetne tenni ez ellen?

Figyelt kérdés
2007. okt. 13. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy kis intimtornával javithatsz a helyzeten!Nekem is volt ilyen gondom a szüléseim után,de a torna segitett.Sok sikert!
2007. okt. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azt vettem észre, hogy ez pasitól függ. Illetve pénisztől. Komolyan. Volt olyan pasi, akinél volt ilyen problémám, és volt olyan, akinél nem. Meg azt is tapasztaltam, hogy ez a ciklusodtól is függhet, talán attól, hogy van, amikor szorosabb a hüvelyed, így nem tud bejutni a levegő, máskor meg igen. A torna tényleg segíthet.
2007. okt. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vettem észre, hogy mitől függhet, de szokott ilyen lenni, valóban. Én nem szégyellem , hisz ez egy természetes dolog, és ezt párom is tudja, nem okoz gondot. Ha értelmes fiúval vagy, nem fog cikizni azért , ha elmondod, hogy a hüvelyedben lévő levegő távozik. Ne érezd ezért magad kellemetlenül.
2007. okt. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nekünk ez doggystyle-ban fordul elő :D és mi ilyenkor csak nevetünk. Szerintem ha egy srác tényleg szeret téged akkor nem érdeklik ilyenek és ti is csak nevessetek (persze nem téged kell kinevetni hanem a helyzetet)
2007. dec. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mi is jártunk így barátnőmmel, és először meglepődtem, mert ilyet még nem tapasztaltam (elnézést). Ő szörnyen kínosan érezte magát (mert ő sem tapasztalt még ilyet), én azonban valóban nem gondoltam semmi rosszat, szeretem, és gondoltam, hogy mi lehetett a helyzet, szal megbeszéltük, megnyugtattam, és folytattuk, ahol abbahagytuk. Azóta odafigyelünk erre is, de egyébként jártunk így már azóta is, de ha a két ember tényleg szereti egymást, és elég érett, akkor ezt egyszerűen elfogadja, hogy ilyen is van és kész.
2010. okt. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!