Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek normális ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ha egy férfi 25 évesen csak 10 percig bírja hogy ne élvezzen el szex közben?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 3. 19:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
Nem
2014. ápr. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
42%
Nézőpont kérdése. Ha intenzív kúrelés van, akkor miért ne lenne az? De ha lassú, szenvedélyes szex van, akkor elég gázos.
2014. ápr. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
normális, az nem a kortól függ hanem hogy a tűrő képeséged mekkora,és hányszor csináltad vagy épp milyen pózban
2014. ápr. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
lassú élvezetes, és egymás után két menet de mind a kétszer elég rövidke volt
2014. ápr. 3. 19:21
 5/16 anonim ***** válasza:
igaza van #2 nek. e lehet gyorsabb is, ha siettek valahová :) És lehet órákon át is, ha tapasztaltak vagytok, és nem az elélvezés miatt csináljátok, hanem az együttlét öröméért. 42/F
2014. ápr. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Van aki a bejáratban elsül, vagy 5 másodperc és 5 perc között. :) Az már inkább orvosi eset.


Szerintem esetetekben ezt az időt gyakorlással el lehet nyújtani.

2014. ápr. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
nem siettünk sehova, csak ő nem birta annyi ideig ahogy mesélte hogy akár egy óráig is birja és pár perc után benyögte bocs ennyi volt. hát én éreztem magam kellemetlenül hogy mit mondjak hogy ne érezze magát ő se annyira rosszul
2014. ápr. 3. 19:28
 8/16 anonim ***** válasza:
Hátha egy kiélt utcalánnyal akarsz összejönni akkor az de ha aranyos kedves megértő az illető akkor semmigáz.Én is 10-15 percet bírom és már 2 és fél éve együtt vagyunk.Én úgy kezdtem hogy 2 perceket bírtam vagy annyit se
2014. ápr. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

#5 vagyok

nem tudom, hányadszor vagytok együtt, de lehet az újdonság varázsa is :) És időben le is állhatna, ha túl közel van már. Picit kényeztessen másképp, aztán mehet újra élesben. Ne tegyél hányást a szemére emiatt, mert csak rosszabb lesz, inkább próbáld meg rávezetni, vagy nyugodtan megbeszélni. Nem lesz gond ezzel

2014. ápr. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
nekem ő volt az és nem olyan jó élmény ha kb semmi előjáték nincs és ő se birja olyan sokáig akkor húzza el az előjátékot és akkor nem gáz ha kevés ideig birja
2014. ápr. 3. 19:33
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!