Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az erkölcsi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az erkölcsi oldaláról?

Figyelt kérdés

Még szűz vagyok, és nem is tervezem elveszíteni, amíg nem találom meg a párom. Sajnos ez nem lesz egyhamar. Másrészt pedig egyre inkább vágyom a rosszalkodásra, és nem tudom már megadni magamnak azt, amire vágyom.


Mit gondoltok az érzelem mentes szexkapcsolatokról? Hogyan lehet találni ilyet? Mik a hátrányai? Erkölcsileg elfogadható? Mit gondoltok? 18/f



2014. ápr. 5. 17:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
ne haragudj de neked sose lesz egyéjszakás kalandod.
2014. ápr. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%
18 évesen széjjel kellene kefélned ami él és mozog
2014. ápr. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
20%
Miért nem szerelemben veszted el? Minek a szexkapcsolat?
2014. ápr. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az, hogy egy szexkapcsolat erkölcsileg elfogadható-e az nem egyértelmű, valakinek igen valakinek nem...

Viszont a szexkapcsolatnak vannak veszélyei...célszerű az elején tisztázni a játékszabályokat, de ettől függetlenül is előfordulhat hogy előbb-utóbb valamelyik fél többet fog érezni vagy akarni a másiktól.

De ha kölcsönös a szimpátia, a vonzalom akkor egy igen élvezetes és nagyon kielégítő kapcsolat tud lenni :)

2014. ápr. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#1,2: Ezzel nem segítettetek.

#3: Mert még nem vagyok szerelmes, és nem valószínű, hogy hamar bekövetkezik. És emellett, nagyon kívánom. És át szeretném ezt még egyszer gondolni, hogy érdemes-e várni(akár éveket).

2014. ápr. 5. 17:37
 6/11 A kérdező kommentje:
#4: Köszönöm!
2014. ápr. 5. 17:38
 7/11 anonim ***** válasza:

Mielőtt azon morfondírozol, hogy mi erkölcsös, és mi nem... érdemes megvizsgálni, hogy mi is az az "erkölcs" egyáltalán.


Ha nem tudod a választ, itt a súgó:

[Erkölcs = A történelem folyamán a vallási vezetők, államhatalom, egyházak által meghatározott viselkedési normák, amelyekkel a társadalom egyedeit egységesebb, kiszámíthatóbb, irányíthatóbb "masszává" alakíthatták, s ezáltal könnyebben megvalósíthatták a kizsákmányolásuk általi profitmaximalizálást.]


Ha tudod, hogy mi az erkölcs, már könnyebben eldönthető, hogy van-e értelme követned avagy sem.


Azt kell tehát megvizsgálni, hogy mik a hátrányai, előnyei az érzelemmentes szexkapcsolatnak.

Mivel nem tudjuk, hogy milyenre gondolsz pontosabban (egyszeri-rendszeres; nyílt-monogám..) ezért nem egyértelmű ez a kérdés.

2014. ápr. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hosszabb távúra gondoltam. De sajnos ott van benne az a lehetőség, hogy szorosabb kötelék alakul ki köztünk...
2014. ápr. 5. 17:55
 9/11 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben az erkölcs részével ne foglalkozz.(A legtöbb ember álszent).Azzal törödj ami neked jó!-Van szexbarátság (én is egy ilyenben vagyok),meg kell hozzá találni a megfelelő férfit.De akkor neked alkalmasnak kell lenned rá.Sok sikert.(F)
2014. ápr. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, ez akkora baromság, hogy ha a kutya bevenné, megveszne tőle. 18 évesen az a dolgod, hogy a legyet is röptibe! Úgy készülsz fel az életre, ha dugsz, nem pedig úgy, hogy holmi félreértelmezett erkölcsi normának akarsz megfelelni.

Higgy nekem, a vén rókának.

2014. ápr. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!