Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha letérdelek egy csaj előtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha letérdelek egy csaj előtt és könyörgök neki hogy legyen a barátnőm akkor mennyi az esély rá hogy belemegy?

Figyelt kérdés
egy olyan lány előtt akit már ismerek.

2014. ápr. 5. 19:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egy igazi férfi soha nem könyörög.
2014. ápr. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én elzavarnék egy ilyen srácot, egy pasi ne alázza már meg magát ennyire. 27L
2014. ápr. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hajszál pontosan 0%.
2014. ápr. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ha van nálad pénz akkor sok
2014. ápr. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nulla
2014. ápr. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Ahol megállt az idő ***** válasza:
Az esélyed közel van a nullához.
2014. ápr. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez baromság csak megalázod magad
2014. ápr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ne könyörögjél, normálisan kérdezd meg és ha elutasit akkor vedd tudomásul. Nagyon rossz egy lánynak, ha nem akar a fiúval járni, az meg állandóan probálkozik nála. Nekem nagyon rossz, amikor megmondom egy fiúnak szépen hogy nem az esetem és nem akarok vele járni, aztán elkezd még jobban nyomulni, aztán könyörög. Annyira kellemetlen, nem is igazán tudom kezelni ezt a helyzetet. Ne sajnálatból, meg kényszerből akarjon valaki valakivel együttlenni..
2014. ápr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem iszonyatosan szánalmas húzás. Ha ilyet csinálna előttem egy egy pasi inert éreznék rá hogy felrúgjam (nem tenném meg). Annyit érne el vele hogy nyűszögő szerencsétlennek nézném és az éltebe nem tudnék rá férfiként tekinteni.

Ennyire ne alázd már meg saját magad. Önbecsülés nélkül az életbe nem lesz egészséges kapcsolatod, és az emberek örökké át fognak gázolni rajtad.

2014. ápr. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nemhogy nem mondanék igent, de az eddigi pozitív véleményemnek (ha van) is búcsút mondhatnál. Ennél szánalmasabb, megalázóbb dolgot férfi alig tehet.
2014. ápr. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!