Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A csinos lányok minek vannak...

A csinos lányok minek vannak fenn a társkeresőkön, ha úgysem írnak vissza és úgysem adnak esélyt senkinek?

Figyelt kérdés

2014. márc. 20. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem senkinek, csak annak aki nem jön be nekik.
2014. márc. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és ha valaki olyan srác hogy egy jó csajnak sem jön be ezek szerint, akkor mit csináljon?
2014. márc. 20. 21:25
 3/9 anonim ***** válasza:
keressen mást
2014. márc. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anti paladin ***** válasza:
Ne essen kétségbe.
2014. márc. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
sokan csak unalomból
2014. márc. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
de a csinos lányok kb úgy is mindenhol találnak párt maguknak, pl én is szórakozóhelyen, utcán odamegyek a csinos lányokhoz és gondolom minden más srác is így nem tudom minek vannak fenn, pláne ha még esélyt sem adnak az ismerkedésre
2014. márc. 20. 21:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Nemmèrted?:):o esèlyed az van,csak nem olyan szövegell kène probálkozni,hogy mizu ès társai,hanem èrtelmes szöveget fogalmazni neki,amigy,ha nemjösszbe neki nemír vissza/ismerkedik veled
2014. márc. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak hülyítik a pasikat! Ha nem nézel ki jól, és/vagy nem tűnsz pénzesnek esélyed sincs.
2014. márc. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy fenéket!

Egy egyszerű szia, hogy vagy mi újság is bőven elég ha jól nézel ki, már kipróbáltam a saját képeimmel és kamu képekkel amin jóképű pasi van.

És lám mi történt? Csodák csodájára visszaírtak egyből és beszélgetés lett belőle, sőt volt aki rám írt elsőre....


ennyit erről!

2014. márc. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!