Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyiben segíti az elélvezést?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyiben segíti az elélvezést?

Figyelt kérdés
szóval ha állva a rögzített vibrátorral a lábam között felnyomva,folyamatosan mozgatom a csipőmet jobbra, majd időnként balra.finom érzés lesz,elöször próbálom majd,vagy hülyeségnek tartjátok?

2014. ápr. 6. 01:00
1 2
 1/18 anonim válasza:
Nem veszítesz sokat ha kipróbálod. :)
2014. ápr. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség. Tapasztald ki, hogy neked mi hogyan jó.
2014. ápr. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
búvárszivattyút dugd fel, felejthetetlen élmény lesz.
2014. ápr. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
attól függ milyen vibrivel nyomod. azért tegyél magad alá valami puhát,mert ha sokat tekeregsz megszédülhetsz az élvezettől és eldölsz,mint a colostok. :D
2014. ápr. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
ez mind szép és jó, de hol a kép?
2014. ápr. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Már próbáltam úgy,hogy szögdeltem folyamatosan,de kiesett,mert azt is jónak mondják,aztán jól odanyomattam a vibártort,az kegyetlen jó volt!!!próbáljátok ki ajánlom!! kitágult a punim és úgy elélveztem, hogy cukrot kellett ennem tőle,hogy rendbe jöjjön a vérnyomásom,meg főleg leízzadtam, mint hat másik.akkor szoktam ha kicsit meg vagyok fázva,akkor hamar elmúlik.most próbálom nemsokára majd a csípőtekergetős gyakorlatot,majd talán elmondom milyen volt.
2014. ápr. 6. 01:13
 7/18 anonim ***** válasza:
Talán szökdelni nem?? :))) Na mind1 biztos jól érezhetted magad.:DNem hiába írják,hogy fedezd fel önmagad és a tested! Valakinek ez jó, valakinek más.Minden esetre komolytalannak tartom ezt,mert túl sokat kell koncentrálni és nem kevésbé fárasztó érzést kellt.
2014. ápr. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
hány éves is vagy te? lol
2014. ápr. 6. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
71%
szerintem ne pattogj!! az izmaid egy idő után annyira elernyedhetnek az élvezet hatására,hogy eltörhet a bokád,vagy elesel és beverheted a fejed.írásod alapján érett nő lehetsz,azért nem ajánlatos ilyen korban.14-16 éves alacsony lányoknál tutira bejön,ha ilyen tornát végeznek közben,de ha nem esel ebbe a kategóriába,veszélyes is lehet! ezt komolyan mondom!! ez a gyakorlat úgy hatásos igazán, ha kellően alacsonytermetű vagy és úgy szökdelsz,hogy a vibrátor teljesen fel van nyomva és oda van sirály módon rögzítve,hogy ne essen ki. Nem árt,ha időnként megállsz a szökdelésben és ha elég hajlékony vagy hozzá tedd fel a jobb lábadat a falra és simulj neki, aztán folytasd a szökdelést úgy, hogy szétteszed a lábad és kicsiket szökdelsz.Nem tudom egyébként honnan vetted ezt a gyakorlatot,de minden cicának ajánlom,aki ilyen mert ha pasival nem jó és van lehetőséged ilyenre, akkor qurva nagyot fogsz élvezni,ha betartod ezt amit leírtam.tényleg kegyetlen jó móka.na erről ennyit :)
2014. ápr. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
inkább ne szökdelj csak rugózz, illetve szökdelhetsz,de ne sokat több legyen a szétett lábakkal történő rugózás és az, ha feltudod tenni 3 percenként a lábadat a falra.simulj neki a lábadnak az fontos!!!!! aztán csak óvatosan szétett lábbal rugózz,majd ezeket ismételd meg összetett lábbal szökdelve, aztán körbe-körbe vissza ugyanezt,amit írtam.majd meglátod,hogy kész leszel! :)
2014. ápr. 6. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!