Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit kezdjek a helyzettel, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a helyzettel, ha a barátnőm bármire hajlandó az ágyban (abszolút nincs tabu - ha nem okoz maradandó (sérülést persze), bár nem magától, csak nem mond nemet ha nekem örömet okoz, ) csak egy pont nekem nagyon fontos dologra nem?

Figyelt kérdés
tabuk nélküli egy tabu, tabu, anál, ...

#tabu #frusztráció #nincs tabu csak egy #egy tabu
2014. ápr. 6. 17:25
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
#8/9 ő - azt mondja - egyszerűen az egész életére kizárta már tízennyolc éves kora előtt.
2014. ápr. 6. 17:48
 12/20 A kérdező kommentje:
kikérem magamnak, amúgy meg félre értettél imádja az análszexet. Sőt! Hagyományosan szűz még, és az is fog maradni ha csak meg nem erőszakolja egy utána általam megölt személy. Így néz ki a helyzet. Mert a börtönt is vállalnám ha bántaná valaki.
2014. ápr. 6. 17:50
 13/20 A kérdező kommentje:
2014. ápr. 6. 17:52
 14/20 anonim ***** válasza:

Igen, utólag rájöttem, csak nem láttam azt a kommented, mert akkor még írtam. Azért hittem, hogy análról van szó, mert a kérdésed alá beírtad kulcsszónak.

Na akkor, ha jól értelmezem a lényeg az, hogy punciba nem engedi, mert házasság előtt nem akarja elveszteni a szüzességét vagy valami hasonló. Jól gondolom?

1. Ha így van, akkor miért nem lehet ezt leírni, miért kell itt makognod jobbra balra, hogy 15 komment után derüljön ki? Nem tudod kinyögni, hogy mit akarsz, a kérdésedből sem derült ki semmi.

2. Nagyon bután gondolkozik a barátnőd. Attól még, hogy análoznak vele, elveszti a szüzességét, attól függetlenül, hogy a szűzhártyája ép marad.

3. Én ezért nem szakítanék vele, de próbálnám fűzni, hogy bebocsátást nyerjek oda is.

2014. ápr. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Soha nem akarja, a szűzhártyája meg már elszakad, mert rsg-zet, és 18 évesen eldönötte az életben nem próbálja meg pasival is a apróbb vibrátoros kísérletek után.


Enyhén szólva nem szűz más értelemben. - ja ezt sem érts félre, minden másban így tökéletesnél is jobb, mint amit eltudtam volna képzelni.

2014. ápr. 6. 18:05
 16/20 anonim ***** válasza:
Bla bla bla. Ez a nő nem normális, kezeltetnie kellene magát, hiába kommentelsz, mentegeted ezerrel.
2014. ápr. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
88%
"minden tökéletes" az ágyban azon kívül,hogy a rendes szexet nem engedi :DDDD Ez k*r*a jó! :'D
2014. ápr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Először is magaddal tisztázd, miért is zavar ez a helyzet annyira téged. Legvalószínűbben azért, mert úgy érzed, nem bízik meg benned, pedig mindent megtennél érte, és elkeserít a vonakodása.

Másodszor, egy nőnél egyáltalán nem szokványos az ilyen vonakodás, azt hiszem - és szerintem te is sejted - komoly trauma áll emögött, nem csak holmi félresikerült vibrátoros kísérletezgetés. Ha valóban ez a helyzet, csak ennek feloldása után lehet továbblépni.

Írtad, hogy RSG-zett a barátnőd, elképzelhető, hogy ott zaklatták. Próbálj vele beszélni erről, ha megoldható, menjetek el egy hétvégére egy csendes helyre, esetleg néhány korty pia is segíthet megoldani a nyelvét.

Amúgy tényleg nagyon szereted :)

2014. ápr. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretem. Tényleg. Sőt imádom. Amúgy, ma voltunk együtt, és megint frenetikus volt a szex, Most itt szuszog. Annyira oda adó és oda bújó aztán meg vad.

És a pszichológust megkerestem, tartotta a titoktartást, de azt mondta ne aggódjak! - kisvárosiak vagyunk, rokon ismerőse - tuti nem zaklatták, az lehet a háttérben amit nekem mondott - bár a pszichológus, egy szót sem szólt, de lehet látni, hogy nagyon nem is ellenkezik, hogy pont éppen pubertás volt amikor elveszítette az apját - ettől mondjuk egy kicsit fiús is lett, az anyával maradás hatására szerintem - meg amúgy. De csak úgy amennyire egy kamasz lánynál még senki nem akad ki rajta, felnőtt nőnél, 23 évesen már az, néha azért fura, de inkább vagány. És inkább nőcis, ez azért érdekes mert doktorátusokra vágyik, és jó eséllyel, nem is egyre. Csak férfi közvetlen kollégája van, a kutatásban vagy minek hívják. Amúgy egyáltalán nem iszik vagy dohányzik a sport múlt miatt. Túl sok dolgot írók. bár tudom, több lány is aki rsg-zet versenyszerűen, most is tanul. Amit leírtam, és más is, idegen tudhat az alapján én is tudnék még öt lányt mondani, az apja halálán kívül, azt meg pont tabuként kezelte mindig mint téma. Ez kb. ez van van egy luxus sport autóm ami - fura mód szimpla automata váltós - , nem mintha én nem azt szeretném az automata váltott. amúgy még azt is inkább azt szeretnék mint manuálist. Csak mégis egy, hogy soha nem lehet az enyém, mint nő. Mondjuk, 10 pasiból legalább 9-nek kevesebb vágya teljesül a barátnője által. Ez van. Jó volt ezen a hétvégén kiírni magamból, végre - több helyen és nyelven is, már amennyire én tudok a iskola nyelvemen, meg a nagyitól aki sváb. Amúgy férj szerepbe nem léhetek be, nem is akar házasságot, de én vagyok az ő pasija. - ahogy ő mondja. Fogok szerintem még ezen kiakadni, de jobban szeretem annál, hogy felhozzam a témát, már így is régen hoztam fől, akkor meg főleg nem fogom újra. Mi lenne, ha kiderülne, hogy voltam a pszichológusánál a téma kapcsán, ez az egy titkom van előtte. Bár szerintem sejti. Nagyon is valószínű. Mert azt tudja beszéltem a fazonnal, de mint mondtam ismerős ismerőse azért. Na túl beszélte, sikerült dolgoznom is. Meg van a teljes terv azért is kezdtem gépezni még. Bár kisit párhuzamosan csináltam itt az asztalnál.

2014. ápr. 7. 03:12
 20/20 A kérdező kommentje:
No lényeg, hiányzik az érzés. Ennyi, Tök szimplán, és még nem is a közösülés. Mondtam, Három évig nem volt nőm, erre most is szeretőm van, még ha gyönyörű lány is. Jó zavar, hogy az ott tabu, pedig milyen közel van gyakorlatban, elvben meg kizárt.
2014. ápr. 7. 03:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!