Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Beteges, idétlen, de ez van....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteges, idétlen, de ez van. Tanácsok?

Figyelt kérdés

Férfi létemre imádok női ruhába bújni, és nővé válni. Az alkatom is megfelel ehhez. Néha a mellékelt leírásban szereplő öltözék nélkül is homonak néznek. De valahogy mégsem vagyok az.

A kérdés, hogy hol ismerkedhetnék olyan nővel, aki ezt elviseli, vagy még be is jön neki?

Hülye válaszok nem érdekelnek....



2014. ápr. 7. 01:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy te egy férfi testbe született nő vagy?

Vagy csak tényleg fétis?

2014. ápr. 7. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a helyzetben vagyok én is, azzal a különbséggel, hogy belőlem ki nem néznék. Amikor egyedül vagyok, imádok női ruhákba bújni. Ugyanakkor én azt is imádnám, ha egy lány nőként kezelne. Például, csak ülve pisilhetek, vagy csak prosztataizgatással élvezhetek el, az ondómat le kell nyelnem, ki is sminkelne stb. Rajtam kívül még ketten tudnak erről, a két legjobb lány barátom.


Ha valaki kíváncsi, privátokra szívesen válaszolok.


20/F

2014. ápr. 7. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nem is idétlen. láttam már olyat, akinek jól áll.

ismerkedni nem tudom, hol tudsz biztonságosabban.

szigorú csajt képzelsz el magad mellett vagy normálisat?

2014. ápr. 7. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez ismerős. Nincs evvel gond, ettől még nem kell, hogy homo legyél. Ez fétis. Nekem is van. Többféle is :)

Olyan nőt ,aki ezt elfogadja, még én sem találtam, de sok sikert, hátha neked sikerül!

26F

2014. ápr. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Mi történhet ilyenkor az agyatokba... Kíváncsi lennék :D Sok sikert ahhoz aki ezt elviseli
2014. ápr. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Drag Queen *.* <3
2014. ápr. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bár a kérdésre nem tudok érdemben válaszolni, hadd ajánljak egy könyvet, mégpedig Kiss Tibor Noé Inkognitó c. könyvét. Nekem sokat segített.
2014. ápr. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha maradéktalanul elfogadod és szereted magadat akkor meglesz a megfelelő ember is az általad kedvelt játszadozáshoz.


Esetleg kicsit "fiúsabb" csajoknak bejöhet ez a beállítottság.


Nekem is megvan a magam dolga valakinek bejön akinek meg nem az le van baszva.


Nem kell mindenkivel kompatibilisnek lenni.

2014. ápr. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
mennyi beteg ember van :S..
2014. ápr. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

ÓÓÓ... beteg...

Így is felfoghatjuk...

De tudod, minden nézőpont kérdése.

És ha "annyi beteg ember van" akkor, lehet, hogy ez már nem is "beteg", csak épp kissé szokatlan.... XD

2014. ápr. 9. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!