Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Bi csajoknak kérdés, miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi csajoknak kérdés, miért viselkedik így egy csaj?

Figyelt kérdés

Szal van egy csaj, én is csaj vagyok és mikor először megláttuk egymást sztem mindkettőnknek szimpi volt a másik,mert egymásra mosolyogtunk, szal remélem nem csak én gondolok bele többet a dologba. Meg amikor először beszéltünk zavarba volt, viszont ami nem tetszett flegmásan válaszolt , de végig nevetve beszélt, bár lehet a zavarba jövés miatt volt. Ez a munkahely első napján volt, én meg még akkor nem voltam teljesen tudatába,hogy bi vagyok XD, szal utána én nem is kerestem a társaságát, igaz ő sem az enyémét. Ő meg tuti,hogy legalább bi,mert mindig úgy megnézi a csajokat,mint egy pasi,de tleg.... Az első tali után még voltak napok,mikor összefutottunk, de csak simán elment mellettem.... Mondjuk az furcsa,hogy mikor próbáltam bekapcsolódni egy beszélgetésbe,ami több munkatárs között folyt és ő is részese volt,akkor kicsit lekezelően beszélt velem. Igaz, nem sokkal előtte volt egy alkalom amikor az irodába csak mi ketten voltunk és abban a pár másodpercben mindketten teljesen elvörösödtünk,meg zavarba voltunk, hozzáteszem bennem a bi kérdés magam felől még mindig tisztázatlan volt, szal tudtam ,hogy szimpi a csaj nagyon, de nem igazán gondoltam többet bele. Szal a lényeg,hogy ez idő alatt, kicsit beszélgettünk, meg elkérte a telszámomat, egy munkahelyi dolog miatt,hogy ha vmit megtud az adott dologgal kapcsolatban nekem is írni fog. Aznap hazafelé még beszéltünk, viszont én hülye elkezdtem másról beszélni,hogy ő milyen szimpi, meg minden... :s Utána még írt sms-t a munkahelyi dologgal kapcsolatban, igaz elég későn, mert mire megírta,már rég tudtam az infót, egy másik alkalommal megírtam neki,ha tud fejleményeket ezzel a dologgal kapcsolatban írjon, vissza is írj,hogy írni fog,de végül nem is írt... Ezzel én le is zártam a dolgot kettőnk között, meg alapból nem igazán találkoztunk hogy tudtunk volna beszélgetni, de volt,hogy egyszer odajött volna hozzám,de akkor meg én fordultam el másfelé.

Viszont az elmúlt időben észrevettem párszor,hogy bámul, nem csak rám néz, majd más felé,hanem hosszasan.... Nemrég meg bepróbálkozott nálam egy csaj,aki eléggé nyomult és kitisztult bennem a kép,h én is bi vagyok, azóta észreveszem,ha egy csaj úgy néz egy másik csajra vagy akár egy pasi egy másik pasira. Szal a lényeg,hogy két héttel ezelőtt,mikor ismét majdnem kiestek a szemei,annyira bámult, akkor tudatosult bennem,hogy tetszem tenki. Ezután volt egy kis szemezés, meg elkezdett a hajával játszani, ami baromira bejött, mert közbe meg annyira lemélyülten nézett, szal én teljesen zavarba is jöttem, viszont akkor miért nem szólított már meg végre?? Lehet,hogy van kapcsolata?? De akkor meg miért flörtölt velem?

Ti mit tennétek a helyembe, mit gondoltok erről az egészről, csak én gondolok bele többet a dologba és nem is akar semmit?



2014. ápr. 7. 20:39
 1/1 anonim válasza:
Próbálj meg te közeledni hozzá...lehet azt hiszi hogy neked nem tetszik.
2014. jún. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!