Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Félt a korai magömléstől és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félt a korai magömléstől és ezért szakította meg többször a szopást?

Figyelt kérdés

Először szoptam le a párom, (ill. vertem ki neki) általában lassú mozdulatokkal és nem túl szorosan rámarkolva kezdem el. Mondta, hogy finomabban, akkor szinte alig értem hozzá. Szóval figyeltem hogy gyengén fogjam és ne szívjam erősen.

Elég sokat irányította a kezem meg a fejem és kb 10 másodpercenként leállított és csókolgatott az arcomon, majd tovább csináltam, aztán megint leállított... és nem értettem egyáltalán.

Rosszul csináltam vagy csak félt h korán elmegy, ezért szakította meg?


2014. ápr. 7. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Esetleg kérdezd meg tőle????
2014. ápr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kérdeztem hogy van-e valami baj, de "nem, semmi."
2014. ápr. 7. 20:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet.
2014. ápr. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Semmi baj, ha irányít, tedd te is majd, ha ő csinálja neked. Így tanuljátok egymást
2014. ápr. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, igen. :) Végül hova élvezett? ;)
2014. ápr. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Számba.
2014. ápr. 7. 21:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor mondjuk nem teljesen értem. Azt hittem, azt akarta elkerülni, hogy a szádba menjen véletlenül. Vagy szóltál neki közben, hogy engedheti oda nyugodtan? ;)
2014. ápr. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

extázisba esett.


vagy sokkot kapot.


http://www.youtube.com/watch?v=HPS4KFvTlyM

2014. ápr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem kérdezte és nem mondtam szóval spontán engedélyt adott magának erre. mindegy.
2014. ápr. 9. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!