Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Undorodna tőlem? Vagy mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorodna tőlem? Vagy mi lehet a "baj" ezzel a fiúval?

Figyelt kérdés
Interneten beszéltünk eddig csak, tervezzük a találkozást, bár ő már szinte barátnőjének tekint. Eddig csak normális dolgokról beszéltünk, egyikünk sem hozta fel a szexet témaként, én még szűz is vagyok, de a fiú elmondása szerint már volt pár nővel. Nincs semmi bajom ezzel, sőt, örülök is, hogy nem csak a szex körül folyik minden, de ennek ellenére vonzódhat hozzám? Elmondta párszor, hogy tetszem neki, meg őt nem érdekli a szex, de amikor felhoztam még csak a csókolózást is (utalni szerettem volna, hogy szívesen venném, ha majd egyszer megcsókolna), de nem igazán reagált rá semmit, csak mosolygott, majd elterelte a témát. Pár hónapja már beszélgetünk. A fiú akarhat tőlem tényleg komolyabbat, vagy inkább nem is kellett volna azt a csókolózást sem felhoznom? Csak kíváncsi voltam, hogy mit reagálna rá. Ő már 22 éves, én még csak 17.
2014. ápr. 7. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:
5%
nem értem,a lányok miért nem tudnak saját korosztályban keresgélni?
2014. ápr. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem találkozzatok és majd látod a viselkedéséből, a reakcióiból. Én sosem beszélgettem csókolózásról, ha interneten is ismertem meg valakit. A helyzet adja magát. Ha tetszel neki, az úgyis kiderül majd. Ha mégsem tervez komolyabbat, a találkozás akkor is megérte, főleg, több hónapos ismertség után.
2014. ápr. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem beszélni kell róla, ha meg akarod csókolni, csókold meg
2014. ápr. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!