Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha az önkielégítést nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az önkielégítést nem élvezem akor a szexet se fogom?

Figyelt kérdés
Eddig csak párszor végeztem önkielégitést,de nem nagyon élveztem.17 éves vagyok és most szeretnénk a barátommal lefeküdni elsőnek.Ilyen csak velemvan vagy volt már mással is? kérlek segítsetek.:(
2008. júl. 25. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
en se elveztem a kielegitest.de a szexet nagyon is elveztem:->meglatod te is fogod...az elso 3-4 alkalom nem lessz olyan nagyon jo mert ki kell rendesen tagulj de aztan .....mar elvezni fogod ne aggodj
2008. júl. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül jár együtt a kettő - de azt tanácsolom, várj még a szex terén kicsit. Valószínűleg fiatal vagy hozzá (nem csak a korod miatt). Addig is engedd meg a barátodnak, hogy szép lassan ismerkedjen a testeddel...
2008. júl. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

hát a kettő tényleg nem függ össze egy kicsit sem...de nem lehet h maszti közben is azon aggódsz h vajon a szex is olyan lesz-e..mert akk lehet h amiatt nem élvezed azt se mert feszengsz...ha szex közben is ezen jár majd a kicxsi agyad h jó lesz-e akk meg végképp nem lesz jó...szal nyugi mind maszti mind szex közben...

cupcup

2008. júl. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A barátoddal pettingeltetek már? Azt élvezted? Inkább ez lenne a fontos az első alkalom előtt. Megismerni a saját és a másik testét, ellazulni, és átadni magad ezeknek az örömöknek.
2008. júl. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen a petting fontos čs esetleg egymäst elčgitsčtek ki meglätod jo lesz

A szex meg mčg jobb

De azčrt ne ijedj meg nem mindenkinej fäj az elsö alkalom csak lazulj el ujjaztasd meg a puncidat esetleg megpuszilgathatja beis nyalhat

És ha jol nedves vagy és ugy črzed akkor ovatosan tegye be meglätod jo lesz nem kell elkapkodni čs nem fog fäjni csak feszül majd de az se biztos

2008. júl. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, pettingeltünk már és azt élveztem.
2008. júl. 26. 14:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Önkielégítést 2x végeztem, és nagyon nem tetszett:S:S Ettől függetlenül, ha a pasim ujjaz szex előtt az nagyon élvezem:D A kettő szerintem egymástól teljesen független:)
2008. júl. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!