Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Más is így van ezzel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is így van ezzel?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a barátnőm nem szeret szopni, megteszi, csinálja egy rövid ideig de nem élvezettel teszi és nem is orgazmusig, azt mondta a szájába pedig felejtesem el, hogy valaha beleélvezhetek így nem is várom el tőle, mert szeretem. Én élvezettel nyalom a punciját sokáig, odaadóan de ő ezt csak ritkán viszonozza max egy percnyi szopással. Más is jár hasonló cipőben?


30/F



2014. ápr. 17. 16:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
El kell fogadni, és megtalálni az aranyközéputat.
2014. ápr. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
ha már 1 percig képes rá akkor miért nem tudja folytatni... nem értem én a nőket:D
2014. ápr. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hát jelenleg is az van, elfogadom én, csak kíváncsi volnék mások is vannak-e ezzel így illetve sokan vannak-e vagy ez ritkán fordul elő. nme vagyok követelőző, nekem ő az igazi, a jegyesem igazából, de azért jól esne ha ilyen téren is vadabb lenne. Ez nem befolyásolja a kapcsolatunkat félre ne értsétek.
2014. ápr. 17. 16:14
 4/17 anonim ***** válasza:
Én sem tudnám megtenni... Nekem is undi. :D
2014. ápr. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
De utolsó, téged kinyal a párod?
2014. ápr. 17. 16:15
 6/17 anonim ***** válasza:
esetleg csináljátok zuhanyozás után, hátha akkor nem lesz undi, amúgy azt sem engedi hogy más testrészeire élvezz?
2014. ápr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
De, pont ez amit nem értek, márminta azt még csak csak, hogy a szájába nem engedi, de amúgy hiába mondom nem csinálja tovább, pedig nincs baja az ondómmal, sokszor van, hogy ráélvezek a hasára, mellére, hosszan kimasszírozza az utolsó cseppet is belőlem, úgy, hogy a kezén folyik végig, ill. szereti szétkenni magán a farkammal, tehát a szájába nem szeretné de mondtam, hogy csináld nyugodtan nem élvezek a szádba ne félj, de akkor sem, pedig néha mintha olyan élvezettel is szopná, úgyhogy nem értem...
2014. ápr. 17. 16:41
 8/17 anonim ***** válasza:
ha csak ennyi a gond, az nem valami egetrengető probléma azért..
2014. ápr. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
van aki nem szereti na, én szeretem csinálni a páromnak, s ő is élvezettel csinálja.
2014. ápr. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"Ez nem befolyásolja a kapcsolatunkat félre ne értsétek."

Pedig fogja. Nem most, majd 10 év múlva.

2014. ápr. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!