Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Létezik olyan ember aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan ember aki egyáltalán nem élvezi a szexet?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok még,és attól félek hogy abszolút nem fogom élvezni az egészet,mert fáj...vagy nem tudom.

Próbáltam már megujjazni magam és az is egy picit fájt,és semmi jót nem is éreztem.


2014. ápr. 17. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Az aszexuális emberek.
2014. ápr. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az aszexuálisok nem élvezik, de trauma miatt is kialakulhat, hogy nem élvezed. Előbbiek száma évről évre nő, nem tudni miért.
2014. ápr. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Johny88 ***** válasza:
Először veszítsd el a szüzességed. Aztán majd az 5-6 alkalom után tedd fel ezt a kérdést! Persze ez attól is függ, hogy a partnered érti e a dolgát és hogy mennyire figyel rád!
2014. ápr. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Léteznek, de valószínűleg te nem ilyen vagy, mindössze félsz még a dologtól, ami teljesen normális. Majd eljön a te időd.
2014. ápr. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért fáj, mert nem vagy felizgulva, és nem azért nem izgulsz fel, mert fáj.
2014. ápr. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

kicsit megnyugtattatok.

akkor remélem nem vagyok az.

2014. ápr. 18. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!