Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miért van az, hogy az ember...

Miért van az, hogy az ember saját maga teremtette saját magát és mégsem élvezi az életet? /Nehéz kérdés/

Figyelt kérdés
Önmagunk Istenei, teremtői vagyunk. Mi teremtettük a világot, mi teremtjük folytonosan a gondolataonkkal és ennek ellenére az ember élete szenvedés. Miért?
2014. jan. 28. 00:15
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
35%
Az én életem nem szenvedés. De azt nem tudom, hogy miért:)
2014. jan. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
92%
Én nem emlékszem, hogy magamat teremtettem volna, de ha mégis így volt nagyon részeg lehettem.
2014. jan. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
90%

"Önmagunk Istenei, teremtői vagyunk. "


Mire alapozod ezt a kijelentést?

2014. jan. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
7%
Mert lényegében minden teremtés bűn és minden teremtőn és teremtésén átok van.
2014. jan. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
60%
2/4-hez csatlakozom és kíváncsian várom hogy mire alapozod, mi teremtettük a világot?? Ha ilyet ki mersz jelenti és ezek szerint nem vagy Isten félő ember akkor szerintem soha nem leszel boldog!!! Ez az én véleményem legalábbis..
2014. jan. 28. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
93%
A kérdés nem nehéz, inkább értelmetlen :)
2014. jan. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
76%
Én inkább úgy fogalmaznék, hogy mi (mármint az emberiség) alakítottuk ilyenné az ismert világunkat (Földet). Hogy miért szar hely? Nem mindenkinek az, akinek az annak gyakran van benn valamekkora része is. A többi meg azért alakult így mert adott rétegek jóléte csak a többi embercsoport kárára jöhetett létre. Ez amolyan "Az erősebb kutya b*szik" dolog...
2014. jan. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Azt mondják,aki bűnben született bűnben hal meg mindenki saját magának alakítja sorsát Súr tévedsz az átok csak idõvel alakul ki senki sem születik gonosznak és az embereket nem istenek teremtették sem a földönkívüliek,hanem a csillagok darabjai
2014. jan. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
31%
Hmm... Ugye előbb volt a tudat, aztán az anyag. Nem lehet pontosan tudni, hogy hogyan keletkezett ez a világ, viszont igen. Mundenki Isten, mert mindenki teremt. Még akkor is, ha nem is tud róla. Na, de épp ezekért nem látom értelmét annak, hogy ezen töprengjünk. A dolog adott. Ha az egész világot nem is tudod jobbá tenni, de a saját életedet tudod úgy élni, hogy boldog legyél. Csak rajtad múlik minden, hogy hogy döntessz... :))
2014. jan. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
4%

"Ugye előbb volt a tudat, aztán az anyag."


A tudat az agyunk terméke, az agyunk pedig anyagból áll, tehát eleve nem lehetett előbb a tudat, mint az anyag.

2014. jan. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!