Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van csak szex kapcsolat egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van csak szex kapcsolat egy férfi és egy nő között?

Figyelt kérdés
Egyáltalán normális ennyi idősen ilyet csinálnom? (19L) Nekem egyébként előtte semmilyen kapcsolatom nem volt senkivel.

2014. ápr. 17. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztos van, van valaki, akivel én nagyon vágynék rá. :)
2014. ápr. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sok mindenből kimaradsz ezáltal, de van ilyen csak utána üresség fog tátongani a lelkedben
2014. ápr. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Több között is van.

Nem, nem túl normális, de igazából azt csinálsz a testeddel amit akarsz, ha jólesik, engem aztán nem zavar.

És kár, hogy így akarod magad "bevezetni" a szexuális életbe.



F/18

2014. ápr. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Nyilván megvan az előnye és a hátránya, és nem mindenkinek való, kompromisszumokat itt is kell kötni, de tud jól működni.

Ha te így jól érzed magad, akkor nem számít, mennyi idős vagy, és azt sem, hogy hány kapcsolatod volt vagy nem volt előtte.

2014. ápr. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szóval te most szűz vagy? akkor a helyedben én nem mennék bele.

egyébként elég nehéz tud lenni, különválsztani az érzelmi részt. nekem nem ment,belezúgtam. aztán mondanom se kell,jól megszenvedtem a dolgot.

de ha más nem,arra jó volt,hogy soha többet ne kezdjek ilyenbe.

2014. ápr. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
4 hónapja csináljuk de én is és ő is jól érezzük magunkat, csak azt csináljuk ami mind a kettőnknek jó,viszont még egyikünk sem érez többet szexuális vonzalomnál.
2014. ápr. 17. 22:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem értem, miért lenne ezzel probléma. Egészségetekre :D
2014. ápr. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van.
2014. ápr. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha összejöttök, akkor nincs baj. Egyébként nem szerencsés.
2014. ápr. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!