Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Belém szorult a tampon valami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belém szorult a tampon valami ötlet h szedjem ki?

Figyelt kérdés
szexeltem a barátommal úgy h közben bennem volt a tampon és a zsinór eltűnt és elég mélyen van a középső ujjammal tövig benyúltam és úgy elérem de csak a végét.
2014. ápr. 28. 16:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Barátod tágítson ki és próbálja elérni valami csipesszel. ÓVATOSAN
2014. ápr. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Vagy a barátod veszi ki vagy a nőgyógyász.Nekem már volt mindkettőben részem...:(
2014. ápr. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
a barátom elment dolgozni :D amúgy se nyúlnék csipesszel be a végén az is bent marad
2014. ápr. 28. 16:16
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Hogy leget úgy dugni,hogy benned volt a tampon??
2014. ápr. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Elmész majd orvoshoz és egy komplett sminkkészletet kiráz belőled.
2014. ápr. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
De hulye vagy :'D sztem probald meg kinyomni az izmok segitsegevel. Ha nem megy akk izgasson fel a baratod es probalja meg ugy kiszedni. Hatha. Es am hova tunt a zsinor? Ha a tampon veget elered akk a zsinort is elered...
2014. ápr. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
2.es vagyok,a barátodnak a kezével ki kell tudnia venni.Nálam a 2.ik alkalommal csak az volt a baj,h a barátom jó messzire elment...
2014. ápr. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Meg kell várnod míg jól megtelítődik a tampon, aztán leülsz a wc-re, még jobb, ha leggugolsz és elkezdesz nyomni, ki kellene így jönnie, bár ha szexeltetek is, elég mélyre elkalandozhatott...egy próbát azért megér, viszont, ha nem sikerült kinyomnod, azonnal indulj el dokihoz!
2014. ápr. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
49%
Dugd be a porszívó csövét, aztán kapcsold be a masinát.
2014. ápr. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem szedd össze magad, és menj el a nőgyógyászhoz, amíg rendel.
2014. ápr. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!