Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fontos voltam neki? szeretett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos voltam neki? szeretett vagy mégsem? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Megismertem a barátnőm báttyát.....smseztünk, facen dumáltunk....elhívott filmezni hugával, de huga nem ért rá, és csak én mentem el, de valójában így is akarta, h ne menjen testvére, csak én. Tudtam h bejövök neki, és ő is nekem. S mikor elmentem filmnézésből szex is lett.

- megbeszéltük, hogy ez csak barátság extrákkal lesz, de ne tudjon erről senki, így is lett....

minden nap dumáltunk, nevettünk, megkedveltük jobban egymást..s ha én nem kerestem ő keresett, érdeklődött felőlem, folyton hívott sétálni, futni, filmezni. De most jött egy másik lány, akit megkedvelt, nagyon is :/

- én tudom h mibe mentem bele...barátság extrákba, de valahogy azt éreztem, hogy ebből több is lehet.

nem tudom mit tegyek.....valami kis kusza érzelmeket érzek iránta.



2014. ápr. 29. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez van, amikor olyan "menő" szerelmes mesét akartok magatoknak, mint a Barátság extrákkal c. film. Csak épp az életben nem mindig alakul jól a dolog.:)
2014. ápr. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nekem nem az számított h olyan legyen mint a filmekben...mert én az olyat nem szeretem. csak csupán nagyon jól éreztem magam vele, bár én a járásba nem mentem volna bele..és azt kértem tőle h ne használjon ki és ne legyen mással, míg velem van és legyen őszinte és szóljon ha esetleg meggondolná magát....ugyan ez vonatkozott rám is.
2014. ápr. 29. 21:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem akartál vele összejönni, de elvártad tőle, hogy csak te legyél az életében? Ez eléggé önző, birtokló dolog. Ezek szerint nem tudod, mi a különbség kapcsolat és dugópajtások között.
2014. ápr. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

azért, nem akartam vele összejönni, mert nem szeretek senkit irányítani..ő meg szeret szabad lenni.

- meg lett beszélve h szólunk egymásnak ha nem akarjuk folytatni. ő akarta. csak ahogy jött a másik lány, abba hagytuk, de vele is kavar, nem jön össze vele.....és csak barátok maradtunk.........és semmi féleképt nem volt célom h birtokoljam és h csak én legyek az életében..én inkább most bátorítom h jöjjön össze vele....próbálja meg.....túl jó szívű vagyok ahhoz h megbántsam......de ő nem tudja h éreztem/ érzek valamit

...csak elgondolkoztam azon h neki fontos volt e, szeretette valamit bennem?

2014. ápr. 29. 21:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg részéről nem komolyak, különben nem kavarna mással.
2014. ápr. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!