Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mindenki punciba szert legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki punciba szert legjobban élvezni, ha a partner engedi?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 29. 21:41
 1/9 anonim válasza:

Mindig beleélvezek, én nem tudom kivenni, mielőtt elélvezek.

Ha gumival, ha anélkül, csak is bele, legjobb érzés.

2014. ápr. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én zsepibe szeretek.
2014. ápr. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

igen

meg 69 ben

2014. ápr. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze.
2014. ápr. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Na meg szájba is jó élvezni. Persze ha engedik.meg gondolom hogy fingóba is jó lehet de úgy még nem csináltam. De jó lenne ki próbálni
2014. ápr. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Igen, nagyon jó érzés telenyomni! A hasára is szeretek élvezni de belé a legjobb, az olyan érzés, hogy na ő az enyém és nem másé :D
2014. ápr. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%

Nem! Nem hiszek a csajnak hogy szed gyógyszert, főleg nem azt hogy minden nap beszedi, és nem felejti el néha. Gumiba élvezni utálok, a legborzalmasabb gumiba élvezni.


Ezért rendszerűen kiveszem a farkam az utolsó másodpercek előtt, ha van gumi, ha nincs. IGEN, van bennem ennyi önkontroll, és gyakorlat, hogy még késleltetni is tudom az erekciómat önkontrollal. Szóval, egyszerűen kiveszem a farkam, és rá ejakulálom az egészet a csajra. Van olyan csaj, aki veszi a lapot, (tapasztalt) megfordul, odahajol, ilyesmi tudod, mert szereti szájba kapni mondjuk. Volt olyan csajom, akinek szép, nagy, feszes, jóó mellei voltak, és az volt a fétise is, hogy élvezzek a melleire, megtettem, imádtam azt a csajt. :D Jó ha egy nőnek van valami fétise, még jobb, HA BE IS MERI VALLANI egy pasinak azt. :D


Fiatal vagyok még az apasághoz. Annyira imádom a NŐKET, (többes számban), hogy nem akarok még gyereket. Gyerek vállalás az komoly téma, ha nekem egyszer gyerekem lesz, ott már nincs apelláta. Azt fogja jelenteni számomra, hogy le kell állnom a nőzésről. A gyermekeim anyja egy olyan NŐ legyen, akivel a fél életemet fogom leélni hűséggel. Ebben nem engedek meg semmiféle kompromisszumot magamnak! Ezért nem élvezek bele egy nő puncijába sem!(F)

2014. ápr. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
36%

Szájba jó, punciba nem tudom milyen. Szájba élveztem már, az nagyon bejött...

Most seggbe akarok :P

2014. ápr. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Seggbe,szájba.Nem esik teherbe a csaj.:)
2014. máj. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!