Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A kapcsolatunk elején szinte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapcsolatunk elején szinte mindig olyan orgazmusa volt, hogy percekig remegett. Mostanában pedig alig fordul elő ilyesmi és szerintem rá is játszik. Már nem kíván annyira?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 30. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tehát szerinted eddig attól volt orgazmusa, hogy jobban kívánt? :D
2014. ápr. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen a megszokás...
2014. ápr. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát azért az is közre játszik mennyire kívánod a másikat.
2014. ápr. 30. 17:57
 4/4 anonim válasza:
100%
Szerintem újitsatok be valamit. Vagy találjatok ki új pózokat, vagy próbáld meg nála a durvább szavakat, vagy egyszerűen kérdezz rá, hogy mit újitsatok. És ha nem megy el hüvelyből, akkor elégítsd ki orálisan. Nálam fordítva volt, az elején nem volt orgazmizusom, utána csak csiklói, majd miután sikerült teljesen felszabadult legyek, és én is tudtam, nekem mi a jó, mitől indulok be jobban, akkor már volt hüvelyi is. Ja esetleg nyújtsátok az előjátékot, hogy már őrüljetek meg a vágytól. Lehet a megszokás ami közrejátszik, ezért kell újítani.
2014. ápr. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!