Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a megoldás ebben az esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás ebben az esetben? Nem akarom túlagyalni a dolgokat, de kicsit stresszes a kapcsolatunk mostanában.

Figyelt kérdés

Tegnap amikor ott voltunk egy rendezvényen a barátom fel akarta hivni az egyik haverját, aki ott dolgozik, hogy ott van-e vagy a rendezvény egy másik helyszínén. Tényleg véletlenül néztem oda(mert amúgy direkt mindig elfordulok, hogy nehogy meglássak valamit,ami miatt ki is szokott nevetni néha, hogy ne legyek már ilyen), s megláttam egy "Andi"nevet a telójában, nem tudom, hogy az a hiváslista volt-e vagy a telefonkönyv, bár szerintem a telefonkönyv. Simán meglehet, hogy egy volt osztálytársa vagy valami, de a becenév zavart,mert én sokáig teljes keresztnévvel voltam beirva. Hülyeség lenne rákérdezni, ugye? Sose bújtam a telóját, most se szivesen tenném, de... aztán meg jópofizott a barátnőmmel, aki eljött velünk erre a rendezvényre. Ha ezt igy előadnám neki, hogy mi a bajom, akkor szerintem nem venne komolyan, vagy mondaná, hogy nincs miért aggódnom, de mindez így együtt nekem sok. Az is lehet, hogy én vagyok ingerültebb, mert vasárnap meg kell, hogy jöjjön, de az is lehet, hogy már múlt héten is volt egy vitánk, ami nem tett túl jót senkinek se.


23L, 27F



2013. júl. 18. 15:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Inkább olyanok irjanak, akiknek régóta van kapcsolatuk.
2013. júl. 18. 15:23
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyrészt túlreagálod rendesen a dolgot, másrészt a párod fordít elég figyelmet arra, hogy éreztesse a szerelmét irántad? Mert az én csajom is ilyen volt, aztán egyszer elkezdtem figyelmesebb lenni vele. Sokat mondtam hogy fontos, hogy szeretem, sűrűbben kapott meglepiket. Napközben is kapott időnként sms-t stb. Igazából azóta fel sem merül benne, hogy lenne valami más is az életemben. Amúgy nincs is és nem is volt. Szóval mitől nem vagy biztos a hűségében?
2013. júl. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ezt így előadod, ki fog akadni, hogy miért hisztizel a semmin. Mert tkp az a baj, hogy egy lány száma benne van a telefonjában...
2013. júl. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem a hűségében nem vagyok biztos, csakhát ugye, pasiból van, tehát sose tudni. Azt tapasztaltam, hogy bármit is adsz egy pasinak, sőt, ha minél többet adsz, annál kevésbé fog megbecsülni. Előtte volt egy nagyon-nagyon rossz kapcsolatom, és hiába van annak már lassan 3éve vége, mély a nyom.. időnként hanyagol, de már ezen is javitott(unk). Tuti, hogy csak én beszélem ezt be magamnak, meg a lány nem is az esete, meg próbálom visszapörgetni a filmet, hogy más barátnőimmel is beszélt-e, de arra jutottam, hogy másokkal nem töltöttünk igy egész estét. Az aggaszt, hogy ha más is felkelti az érdeklődését, az nem jó, és én nem akarok versenyezni....
2013. júl. 18. 15:34
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez a 2 lány nem egy és ugyanaz. Emennek nincs meg neki a száma. Most akkor nincs jó megoldás? Vagy esetleg viccesen megkérdezni?
2013. júl. 18. 15:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Sehogy ne kérdezd meg, bízz benne.
2013. júl. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én régóta házas vagyok.Épp ezért nem akadok fenn azon ha az asszonynak férfinév van a telójában.Nekem is van csajoké.És nem ellenőrizzük egymás hívásait.
2013. júl. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!