Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A vesztembe rohanok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A vesztembe rohanok?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy rossz helyen vagyok, es rossz topikba irok, de annyira ketsegbe vagyok esve, hogy mar nem tudom mit csinaljak.... A helyzet a kovetkezo : 18 eves lany vagyok, jovore fogok erettsegizni. Harmonikus csaladban nottem fel, nagyon jo nevelest kaptam. Jo "gyerek" vagyok, rengeteg baratom van, akikre mindig szamithatok, szoval semmi okom nem lenne panaszkodni. De megismertem egy fiut, aki teljesen felforgatta az eletem. Brutalis korulmenyek kozott ismerkedtunk meg, ezt most nem reszleteznem, de egyebkent 24 eves, jokepu, nagyon rendes, van munkaja, jol keres, szoval rendben van. Egyeduli "bokkeno" a szarmazasa : az edesapja roman, az edesanyja roma szarmazasu. Nekem ezzel semmi problemam nem lenne, abszolut elfogado es nyitott vagyok, de a szuleim. Nem tudnak a sracrol, nem merem nekik elmondani, ok nem tudnak elfogadni a szarmazasat. A szarmazasat sem, es egyeb dolgokat sem : annak ellenere, hogy igenyes, jol keres, a legnagyobb gettoban lakik Budapesten, ahol fenyes nappal is felek, de O ezt a helyet tekinti otthonanak. Raadasul a minap, amikor arra jartam, tobb "rosszarcu" alak is megallitott, es kerdezoskodott, hogy "En vagyok-e az ..... baratnoje?" Aztan 'tanacsoltak' hogy nagyon vigyazzak vele... Teljesen ledobbentett, hiszen olyan arcok mondtak ezt, akikre ranezni is felek, es nagyon ugy tunt, hogy nem vicceltek. Tudom, hogy ez igy nagyon zavaros, es erthetetlen, de borzalmasan ketsegbe vagyok esve. Erzem, hogy nincs minden rendben ezzel a fiuval, hogy nem tisztak a dolgai, de akarhanyszor rakerdezek, csak azt mondja, majd mindent megtudok idoben. Csak a legjobb baratnom tud Rola, aki nagyon felt es folyamatosan szajkozza, hogy hagyjam ott. Talan ez lenne a megoldas, de keptelen vagyok ra. Nem megy. Folyton hianyzik es egyszeruen belepusztulok, ha nincs velem. Nem tudom, mit tegyek......1.5 honapja ismerem, mar eloallt azzal, hogy koltozzek hozza, hogy amint leerettsegiztem, el akar venni, szuljek neki, stb. Ossze vagyok zavarodva. Nem irnam, hogy aki volt hasonlo helyzetben, az segitsen, mert valoszinuleg senkivel nem fordult meg elo hasonlo, de ha lattok valamit, amit en a rozsaszin, gettoszagu kodtol nem, es tudnatok valamit tanacsolni, nagyon megkoszonnem, es halas lennek. Iza
2014. ápr. 30. 18:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%

"Erzem, hogy nincs minden rendben ezzel a fiuval, hogy nem tisztak a dolgai, de akarhanyszor rakerdezek, csak azt mondja, majd mindent megtudok idoben."


Ilyenkor agytájékon nem mozdul meg Benned semmi?

2014. ápr. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

hmmm...


dönts bárhogy, előbb utóbb úgyis megbánod.

2014. ápr. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Majd megtudod, mert nem legális. Lehet h pár honap múlva már bedrogozva ülsz egy amszterdami kirakatban.
2014. ápr. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Az első érzésem az volt amikor elolvastam az írásod, hogy addig tartsd távol magad tőle, amíg nem késő. Nem tudom, de a női megérzésem ezt súgja. Szerintem azután fognak rád várni igazán a meglepetések ha összejössz ezzel a sráccal. Ne akarj magadnak szenvedést, lépj addig amíg megteheted. 18 évesen meg eszedbe ne jussom hozzá menni és gyereket szülni....keress magadnak inkább egy rendes fiút akinek nincsenek ilyen jellegű titkai, nyitott és normális. Hidd el, hogy hosszú távon így jársz a legjobban :)
2014. ápr. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nagyon sok minden megfordult mar bennem, sokszor vegiggondoltam az egesz "kapcsolatunkat", azt, hogy hogy talalkoztunk, miert tortent igy, mi az, amitol tartok, de ami miatt megsem tudom otthagyni.....nagyon rossz ez igy...
2014. ápr. 30. 18:36
 6/22 anonim ***** válasza:
Mindent megtudol majd időben, vagy az fog történni, amit a 3-as válaszoló írt, vagy jobb esetben leültetik 10-20 évre...
2014. ápr. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
hát nem tudom h ezek után mit vacillálsz.. én otthagynám a pics.ába. nyilván még fiatal vagy, jönni fog más srác/srácok
2014. ápr. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Mielőbb szakítsatok. Tapasztalat
2014. ápr. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Talan azert vacilalok, magam sem tudom, mert olyan, mintha ket enje lenne. Annak ellenere, hogy hogy indult a kapcsolatunk (ezt max. privatban vagyok hajlando leirni, tul durva ahhoz), a tenyeren hordoz....gyonyorueket mond, folyton dicser, erezteti, hogy szeret, stb.

Aztan tobbszor elofordul, hogy ha ketten vagyunk, es osszetalalkozunk egy ismerosevel, ok felrevonulnak beszelni, vagy elofordult mar, hogy be akartunk menni egy kozonseges kozertbe (!), es azt mondta, csak o megy, en maradjak kint.....nem ertem.....

2014. ápr. 30. 18:56
 10/22 anonim ***** válasza:

A haverjával valszeg megbeszélték a "dolgaikat"

Pl.: Gazsi elloptam a biciklit ott van a garázsba mit kezdjek vele?

A boltos dolognál meg valszeg az eladó ismeri a tag-ot, és félig ingyen kapott mindent illegális úton.

2014. ápr. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!