Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem megy a maszti lányként,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem megy a maszti lányként, nem tudok orgazmust elérni. Anno a barátomnak se ment. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Nekem nem volt rá ingerem 10-11 évesen, nem is fedezgettem fel magam. 17 évesen lett pasim, ő meg is ujjazott amit élveztem, de nem volt nagy extra. Nyalni is megpróbált de az nekem kellemetlen volt. Szétmentünk, szűz maradtam de mostanság megint pasihiányom van, ezért próbálkozom/tam a masztival de jó-jó, de ez se extra nincs orgazmus.

Hamar benedvesedem, kicsit ujjazni szoktam magam meg körkörösen dörzsölni, közben nézek is valamit...


Lassan, hogy 3x próbáltam és semmi kezdem elkeseredni, mert az exbarátom is mondta hogy csináljam magamnak és akkor tudok neki is segíteni, de ha magamnak se megy... :( Meg itt is mindig azt mondják a népek ezt először magadnak oldd meg.

Mi lehet a gáz? :/



2014. máj. 1. 23:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

3 próba semmi



200nál sírj

2014. máj. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Mr. Truth ***** válasza:
Enged hogy megprobáljam... Eddig nem volt olyan lány akinél ne értem volna el sikereket etéren ;)
2014. máj. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Agyban dől el minden... Hangolódj magadra teljesen, illetve a puncidra szó szerint! Csak arra gondolj, minden mást zárj ki. Kezdd a csikló orgazmussal, az a legegyszerűbb ;) nem kell feltétlenül ujjazni, csak dörzsölgesd egyre gyorsabban, s amikor érzel valami bizsergést tartsd vissza a levegőt (amúgy ezt bármilyen orgazmus előtt, ha pl. a pasin lovagolsz) és hatalmast fogsz robbanni! ;)
2014. máj. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerinted miért masztiznak a 12-14 évesek már? Azért hogy ennyi idősen már tudják hogy mi a jó nekik. Te még ezt sem tudod! Akkor a pasitól hogy várod el úgy mégis???
2014. máj. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mi van ha nimfó:D?
2014. máj. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Nyugodjatok már le, mindenki akkor kezdi amikor jól esik. Hiába a korai felfedezgetés, a nők többségének életében nincs egy rendes orgazmusa! Ehhez idő kell, és nem kevés, annál nagyobb és több lesz majd később ;)
2014. máj. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"a nők többségének életében nincs egy rendes orgazmusa"

Mert szarnak az egészre! Te meg még biztatod hogy továbbra is szarjon rá. Szép...

2014. máj. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#4-es, Bocsánat, hogy én még 10 évesen barbie-val játszottam és ugróiskoláztam, és nem arra gondoltam hogy "huhú, el kéne kezdeni valamit csinálni mert jaj mi lesz ha pasim lesz..."

Ha eddig nem volt rá ingerem...?

2014. máj. 1. 23:41
 9/13 anonim ***** válasza:
500 próba után se sírhatsz
2014. máj. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Dionsyia ***** válasza:
legősibb női trükk: fantáziálj közben!!!!! gondolj izgató helyzetekre, szituációkra, pasikra, képzeld hogy ott vagy... anélkül nem is fog menni...
2014. máj. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!