Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Sokszor hallottam már, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor hallottam már, hogy fáj az a lányoknak, ha egy nagy szerszámú pasi megböki őket belül a méhnyaknál. Igaz ez? Akkor csak a nagy pénisz látványára gerjedtek, a funkciójára nem?

Figyelt kérdés
2014. máj. 2. 00:58
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem normális nő még a látványára se gerjed be, mint hogy a magam fajta normális pasik sem gerjedünk be egy nagy csöcs puszán látványától.
2014. máj. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Alapból nem bírom a nagy csöcsöket.
2014. máj. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én igen.
2014. máj. 2. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Snoblis válasza:
Szerintem simán felizgulnak a látványtól ahogy én is egy szép cicire vagy puncira!Nekem nen lógó mellek jutnak eszembe.Kezeket a paplan fölé, éljenek a csajok...$$$
2014. máj. 2. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
cummantani azért szeretik a big cockot....
2014. máj. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igaz
2014. máj. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Panna_ ***** válasza:

igaz, bök, főleg néhány pózban és igen, fáj. Elég gáz, mert néha nagyon el tudja venni a kedvet ez a fájdalom, hiába volt nagyon jó előtte.

De nem kell óriás méretnek lenni. A barátom olyan 17 centis és ő is néha meg tud bökni ha olyan a póz. Én már 18-20 centisnél paráznék, ott már oda kellene nagyon figyelnem.


Egy jó vastag 16 centisnél szerintem minden tud klappolni, annál jobb nem kell.

A nagyobb csak látványnak jó, de orálnak sem igazi amikor alig birod kinyitni a szádat.

2014. máj. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!