Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért érzékeny a makkom? :o

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzékeny a makkom? :o

Figyelt kérdés

Sziasztok! Előre is bocsánat, ha hosszú lesz! :) Nos elég kellemetlen problémával küszködöm. Kezdjük ott, hogy kicsit több mint egy éve vagyunk együtt barátnőmmel, és élünk nemi életet. Mind a ketten szüzek voltunk, egymással veszítettük el. Ezzel nincs is gond de a problémám az, hogy érzékeny a makkom. Azt hittem idővel hozzá fog szokni, de nem javult semmit sem a helyzet. Van olyan póz (Amikor hátulról csinálnám) amikor egyszerűen ki kell vennem, mert annyira érzékeny. Persze próbálgatom, hátha javul(t) a helyzet de hiába. A többi pózzal nincs úgy probléma, de néha azokban is érzékeny! :( Mitől lehet? Lehet köze ahhoz, hogy amikor kicsi voltam, nem lett "felszakítva"? Orvos látta amikor kicsi voltam, mondta is, hogy később gondot fog okozni, de nem részletezném, hogy miért nem lett megcsinálva akkor... Azt is mondta, hogy állítólag fitymaszűkületem volt. Kicsinek ugye Én nem tudtam. Aztán később ahogy nőttem és ön kielégítettem magam, szépen lassan felszakadt és "szabad" lett a makkom. Nem fájt, picit kellemetlen volt de ennyi. Próbáltam azt is, hogy szoktatom a külső hatásokhoz. Pl: Tusolás után akármennyire kellemetlen, mindig megtörölgettem de semmi... Esetleg tudnátok tippeket, ötleteket adni, hogy mitévő legyek, mit csináljak? Lehet ez ellen tenni valamit? Válaszaitokat előre is köszönöm! További szép napot mindenkinek, üdv!


21/F



2014. máj. 7. 10:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy tanácsom van, és mindenki ezt fogja mondani: menj el orvoshoz! Nem szégyen az, nagyobb szégyen, ha nem mész el. Én is voltam, már kétszer 16 éves létemre.
2014. máj. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
9%

Adjak rá puszit?


23/F

2014. máj. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Hanariko ***** válasza:
De ha még orvos is mondta, hogy gondot fog okozni, akkor miért nem csináltatok valamit? Jó, biztos megvolt az oka, de akkor legalább most menj el, és csináljanak valamit vele szerintem.
2014. máj. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Anyum meg is akarta csináltatni Nekem, de hála apám erőszakos hülyeségének, hogy márpedig nem lesz megcsináltatva, mert majd magamnak felszakítom nem lett semmi! :) Emiatt szívok most. Jó, akkor meglátogatok egy orvost. Ha lehet még valamit kezdeni vele egyáltalán, mert nem most kellene ilyen dolgokkal foglalkozni. Lehet már nem is tehető ellene semmi. Köszönöm a válaszokat, jöhetnek még! :)
2014. máj. 9. 12:34
 5/19 anonim ***** válasza:

Esteleg próbáld meg hogy hátrahúzod a fitymád és szabadon van a makkod.Úg talán hozzászokik.

Lehet érzéstelenítő sprayokat is kapni,attol sem lesz bajod.Viszont macerás.

Am orvoshoz miért nem mész el?Ha kiskoru lennèl megérteném,de így?!

2014. máj. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Nem tom, kérdező, de hála apád hülyeségének, nem kellett műtét neked ahhoz, hogy legyen egy működő, teljes farkad. Gondolj bele, ha megműtöttek volna, akkor mindenféle menekülési útvonal nélkül el kellett volna szenvedned ugyanezt: baromi érzékeny a makkod (és akkor még fiatalabb voltál, úgyhogy még inkább), és nem tehetsz mást, mint hogy hagyod hogy hozzáérjen dolgokhoz, amikhez rendeltetésszerűen nem kéne neki.


A makk jellemzően érzékeny. Valakinek jobban, valakinek kevésbé. Ugyanúgy, ahogy a szemedhez se kellemes érni, a makkodhoz sem. Ha sokat van ingerelve, érzéketlenebb lesz. Megteheted (újra a fenti példát használva), hogy pl. hátrahúzva hordod, kellemetlen lesz, de persze megvan a lehetőséged hogy bármikor pihentesd a dolgot – viszont szépen fokozatosan a túlérzékenység csökkenni fog.

2014. máj. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Csináltam már úgy is, hogy szabadon hagytam, de semmit sem javult..:S Tényleg megpróbáltam mindent amit lehetett házilag. Spray-t inkább tényleg kihagynám..:) Fel fogok keresni egy orvost, mert már nagyon idegesít! :S


Hát nem kellett, mert Én "szakítottam" fel, mint ahogy leírtam. Én úgy tudom, hogy nagyon fiatalon esnek át a fiúk ezen a dolgon. Egyébként még is lett hátulütője, mert a fitymafékem szerintem rövid. Ha lehúzom a bőrt, akkor kicsit húzza a makkot is..:S Lehet ez a baj..?

Ha már ennyien tanácsoltátok, akkor felkeresek egy orvost...

2014. máj. 10. 23:24
 8/19 anonim ***** válasza:
Hagyd úgy hogy hátrahúzod de ne várj azonnali csodát... én 1-2 éve hordom úgy. Első héten, hetekben borzasztó érzés volt ha vmi hozzáért... mostanra végképp nem zavar és vesztett is az érzékenységéből. Ha más megoldás nincs akkor körülmetélés... viszont ha hátrahúzva hordod az is kb ugyanaz és azt bármikor visszahúzhatod... bár én nem húzom vissza csak ha zuhanyzok
2014. jún. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Keress fel orvost. De fiam, angol vagy, vagy csak szimplán egy egoista barom, hogy a létező összes magadra vonatkozó személyes névmást Nagybetűvel írsz?
2014. jún. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
a fitymafékem nekem is egyszer berepedt... próbáltam nyújtani és akkor de csak 1 kis rózsaszin pötty vér jött belőle... nem kell annyira lemennie annak, ha túl rövid lenne akkor fájna is szex közben...
2014. jún. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!