Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért érzékeny a makkom? :o

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzékeny a makkom? :o

Figyelt kérdés

Sziasztok! Előre is bocsánat, ha hosszú lesz! :) Nos elég kellemetlen problémával küszködöm. Kezdjük ott, hogy kicsit több mint egy éve vagyunk együtt barátnőmmel, és élünk nemi életet. Mind a ketten szüzek voltunk, egymással veszítettük el. Ezzel nincs is gond de a problémám az, hogy érzékeny a makkom. Azt hittem idővel hozzá fog szokni, de nem javult semmit sem a helyzet. Van olyan póz (Amikor hátulról csinálnám) amikor egyszerűen ki kell vennem, mert annyira érzékeny. Persze próbálgatom, hátha javul(t) a helyzet de hiába. A többi pózzal nincs úgy probléma, de néha azokban is érzékeny! :( Mitől lehet? Lehet köze ahhoz, hogy amikor kicsi voltam, nem lett "felszakítva"? Orvos látta amikor kicsi voltam, mondta is, hogy később gondot fog okozni, de nem részletezném, hogy miért nem lett megcsinálva akkor... Azt is mondta, hogy állítólag fitymaszűkületem volt. Kicsinek ugye Én nem tudtam. Aztán később ahogy nőttem és ön kielégítettem magam, szépen lassan felszakadt és "szabad" lett a makkom. Nem fájt, picit kellemetlen volt de ennyi. Próbáltam azt is, hogy szoktatom a külső hatásokhoz. Pl: Tusolás után akármennyire kellemetlen, mindig megtörölgettem de semmi... Esetleg tudnátok tippeket, ötleteket adni, hogy mitévő legyek, mit csináljak? Lehet ez ellen tenni valamit? Válaszaitokat előre is köszönöm! További szép napot mindenkinek, üdv!


21/F



2014. máj. 7. 10:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Talán meglep, de nekem olyan érzésem van, hogy mégiscsak édesapádnak volt igaza. Sajnos, száz év alatt is keveset változott a világ! A szülők keveset, vagy semmit nem törődnek a serdülő fiúk testi - lelki felvilágosításával, mert azt képzelik, hogy ez olyan sikamlós, kellemetlen téma, és egyébként ők maguk sem kaptak ezekről a kérdésekről soha, értelmes válaszokat.

A fiúk ilyen panaszait, amiről te írsz, szinte teljes mértékben meg lehet előzni. A fiúkat rá kell szoktatni már 12 - 13 éves kortól a rendszeres és gyakori önkielégítésre, nem csak azért, hogy a hormonháztartás rendben működjön, hanem az általad leírt problémák megoldására. Ez lét kérdés és nem szégyen! Persze sokkal egyszerűbb és gyorsabb egy kis műtét, és jó jövedelem az orvosnak. Korod szerint, még mindig nem túl késő ilyen segítséget adni önmagadnak.

2014. jún. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Eléggé kellemetlen ez a dolog Nekem.. Elkezdtem úgy hordani, hogy hátra volt húzva, de valamiért abbamaradt. Nos ha ez valóban segít akkor elkezdem úgy hordani ismét! :) Nem is tudtam, hogy ennyi probléma lehet vele..:S Egyébként nekem a fitymafék húzza a makkot. Persze nem vészesen, de arra jó lehet ha megpróbálom "nyújtani"?


Nem vagyok angol, sem egoista csak megszokásból írok így...-.-"

2014. jún. 23. 16:14
 13/19 anonim ***** válasza:
Velem ugyanígy volt, 15 éves koromban megoldottam magamnak, azóta tök érzékeny, de a jó oldala, hogy az orális szex minden mozdulata a menyország felé repít. Hátránya, hogy gumi nélkül sokszor meg kell állnom szex közben de nem cserélnék egy olyan emberrel akinek érzéketlenebb.
2014. júl. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom... Nekem elég érzékeny, és kellemetlen szex közben, és orál közben is. Vagy lehet ez a természetes érzés, nem tudom. Egyes pózokban nem is tudom csinálni, mert annyira kellemetlen és az a vége, hogy...
2014. júl. 21. 15:42
 15/19 anonim ***** válasza:
Hogy vége. Értem én. Akkor tényleg fordulj orvoshoz, a te helyzeted rosszabbnak hangzik, mint az enyém.
2014. júl. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyszerű. Ennyi idősen ilyen gondom van... Az egész eddigi életem csak nyomor, kudarc volt és még ezt sem élvezhetem...
2014. júl. 21. 21:53
 17/19 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, nekem a másik véglet van, minimum fél/háromnegyed óra kell ahhoz hogy végezzek...:')

Hozzátenném, hogy nekem meg volt műtve. Én személy szerint sokkal jobban örülnék ha érzékeny lenne, ugyanis így még orális szex közbe se érzek semmit.

2014. aug. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ha 2 hétig hátrahúzva hodod akkor sokkal érzéketlenebb lesz.... Persze elöször nagyon kellemetlen lesz...

Amúgy orvos mondta, hogy sokkal egészségesebb így hordani és a makk is teltebb lesz, de ehhez idő kell

2014. aug. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én (is) azt javaslom hogy húzd le a fitymád hogy a makkod szabad legyen és alsónadrág nélkül járkálj (mármint nadrág lehet rajtad meg ruha is, csak alsógatya ne). Így ahogy a makkor majd mindig hozzá ér a nadrághoz, nem lesz ennyire érzékeny. Eleinte nekem is ez volt, de hasonlótechnika segített. Elején még kellemetlen lesz, bírd ki, bajod nem lehet tőle!
2014. aug. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!