Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mik a nagy mell előnyei?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a nagy mell előnyei? Lányok milyen érzés

Figyelt kérdés
2014. máj. 22. 16:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
a látvány és ha az összkép is engedi akkor vonzalmat generálhat :) amúgy a viselőjének szerintem több kellemetlenséget okoz mint hasznot :D ,de ilyen lapokat osztott az élet így kell élni :)
2014. máj. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Én azt szeretem benne, hogy nagyon megnézik :) és hogy mennyire feltűnően csinálják :D mindig nevetek. amúgy nem sok előnye van..a pasim imádja fogdosni.ennyi
2014. máj. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%

A nőknek semmi, hacsak nem szereted a fájdalmat.

Pár -felszínes- férfinál viszont előny lehet, mert ugye "nagycsöcs, dugjukmeg" elv.

2014. máj. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Több a kellemetlenség, mint a haszon, pontosan. Hátfájás, hátpúposság, folyamatos bámulás, nagyobb ruhaméret, nem lehet hason feküdni, stb.
2014. máj. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem bunyónál jó lehet... Tudnak vele pofonokat osztani.

A személyes véleményem a nagy és kis mell témáról, hogy olyan nincs, hogy ez praktikusabb, vagy az. Vagy épp szebb az egyik, mint a másik.

Szerintem a mellek mérete és alakja lényegtelen. ha már külső, akkor arc+úgy összességében az egész nő.

Fontos ugyanis a kisugárzás is, a magabiztosság, a nyitott viselkedés, amik mind adnak a külsőhöz.

Ezért tud nekem nagyon kicsi mellű nő tetszeni, és hatalmas mellű is.

De ahogy én látom, nagyobb aggodalmat tesznek magukba az elégedetlen nők, mint kéne. Ez kb ugyanaz, mint nálunk a nagy -kicsi nemiszerv kérdés. A legtöbb lány nem foglalkozik vele, de majdnem minden pasi foglalkozik vele.

És jobban aggódnak miatta, mint akikről szólna az egész.

2014. máj. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az,hogy megnézik és lehet,h ringyós leszek de ez jól esik a szívemnek. De úgy ennyi volt az előny.. sok kellemetlenség van vele. Pl. sokszor k**rvának tartanak mert kirakom... SIMA EGYSZERŰ PÓLÓKAT SZOKTAM HORDANI ha vkinek nagy a melle nem tudja "nem kirakni" plusz a futás nem valami kellemes...aztááán melltartót folyton meg kell igazítani ami ugyebár szintúgy k**rvás... szóval el kell vonulni ha elszabadultak a lányok :D

Ja és egy csomó rucit nem tudok felvenni mert egyszerűen mell tájékon nem fér rám vagy pedig tényleg túl k**rvás.


17/L

2014. máj. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%

A gyakorlatban nem annyira számít, inkább elméletben.


Ott van egy széparcú, kismellű; és egy széparcú nagymellű lány. A nagymellűt akarnák inkább megdugni a férfiak (de mindkettőt meg akarják), ha csak egyet választhatnak.


Sőt, ott van egy lány, és a lánynak a klónja. Az eredeti kiscsöcsű, de a klón csöcseit már megnagyobbították. Akkor a kettő közül a legtöbb férfi inkább a nagymellűt dugná meg.


De a gyakorlatban, a mindennapi életben: Ugyanúgy ráhajt(ana) a legtöbb férfi a jó csajra, mellmérettől függetlenül.

2014. máj. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Férfiak jobban szeretik gyúrni meg fogdozni a nagyobban szex közben is
2014. máj. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%

Hát ha így nézzük a nagy farok sem valami jó, mert nem fér el a gatyában, nehezebb lesz erekciót kapni öregkorba meg még sorolhatnám:D

Ettől függetlenül mindenki nagy mellet meg nagy farkat szeretne, hogy elbűvölje a másik nemet.

2014. máj. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%

Nem basz orrba a lengőajtó. :D

Nem tudom. Vannak ruhák, amelyek jobban állnak, mint a kisebb mellűeknek, de ez megvan fordítva is. Sőt, a legtöbb cuccot kismellűekre gyártják eleve, pl. szeretnék inget hordani, de egyszerűen nem kapok magamra.

Megnézik, ami néha jó, néha nem.

Konkrét előnyöket nem tudnék mondani. Egyszerűen csak vannak, olyanok, amilyenek, nekem tetszenek és a hátam se fáj tőlük szerencsére.

2014. máj. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!