Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Milyen érzés a nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen érzés a nagy mell? :D

Figyelt kérdés

2013. jún. 30. 13:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Zavaró.
2013. jún. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mert nekem kicsi van, de ahogy hallom másoktól, elég kellemetlen, és valóban zavaró.
2013. jún. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kellemetlen. Fájdalmas.
2013. jún. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

engem is zavar..jobban örülnék ha egy kicsit kisebb lenne..

minden lány állandóan jajj de jó melled van..irigykednek..de ha viselnék rájönnének nem olyan jó!

pl sportolni sem lehet normálisan,mert nehéz..

de annyiból jó,hogy pólóba/topba jól nézz ki,más előnye nincs..

2013. jún. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 HotChoc ***** válasza:
50%
Engem speciel nem zavar, az viszont annál jobban idegesít, hogyha egy kicsit (!) kivágottabb ruhát/pólót/topot veszek fel, már majd' minden pasi (tisztelet a kivételnek!) úgy méricskél, mintha egy Playboy-magazinra csurgatná a nyálát -.- ilyen szempontból valóban zavaró.
2013. jún. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
zavaró,alig kapok melltartót,a legtöbb ruha "k*rvásan áll",még ha nem is kivágott,tornázás közben is elégé kellemetlen
2013. jún. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
zavaró, kényelmetlen, nehéz, ha fogyok megereszkedik, ha hízok akkora lesz hogy orra esek. egyszer tuti megműttetem hogy ennek még a fele se maradjon, nagyon utálom mióta kamaszkoromban nőni kezdett.
2013. jún. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs!
2013. jún. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Hát szerintem nekem nagy melleim, és engem annyira nem zavar. A dicséretek jól esnek, néha vannak elég gusztustalan beszólások, de hát ez van. Én szeretem őket. :)
2013. júl. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Akkor ez ember függő?
2013. júl. 10. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!