Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mással is előfordult már hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is előfordult már hogy a barátnője, hetekig nem szexel vele mert fáradt?

Figyelt kérdés
Párom elviszi a gyereket altatni a másik szobába és elalszik mellete, és vagy csak hajnalba jön át vagy egyáltalán nem.

2014. máj. 28. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Próbáld megbeszélni vele. :)
2014. máj. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nálunk fordítva van, pedig gyerek sincs. Én nőként igényelném a heti több szexet, míg a párom hónapokig elvan nélküle...
2014. máj. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálunk pont fordítva van, a férjem lusta szexelni, pedig mi egy ágyban alszunk :/ Nekünk 2 és fél éves fiúnk van, én altatom el, de attól függetlenül dúlnak a hormonjaim...
2014. máj. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Van ilyen, amikor szülés után a nő elfelejt nőnek lenni, hanem anyába vált...


Ilyenkor két feladatod van!


1. Próbálj meg némi terhet levenni a válláról! Házimunkában, gyerek mellett egyaránt! Amíg főzi a vacsit, játssz a gyerekkel, vállald be az etetést, a fürdetést, lefektetést például, azalatt lazíthat..

Munkából hazafelé be tudsz vásárolni, szóval legyél aktív férj, és apa!


2. Ébreszd fel benne újra a nőt! Bókolj neki, legyen ideje elmenni fodrászhoz, kozmetikushoz, addig legyél te a gyerekkel! Esetleg ha néha van, aki vigyázzon rá, vidd el valami kiöltözős helyre, például színház, utána egy étterem...


Ha jó a kapcsolat, többnyire ez elég... ha nem, akkor viszont le kell ülni beszélgetni, és kideríteni az okokat!

2014. máj. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4-es válaszoló, tudnál ilyen tanácsot adni fordított esetben? :D
2014. máj. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5-ös: fordított esetben mindenképpen ki kell deríteni, mi az ok! A kérdező esetében ez a leggyakoribb ok...


Nálatok több verzió lehet... egészségügyi probléma, másik nő..

Vagy nem a nőt látja benned, hanem az anyát...


Ha megfordítjuk a kérdést, akkor a 3-as verzió...

Akkor mindenképpen erre kell fókuszálni! A legfontosabb: ne csak anya legyél! Menj vissza dolgozni! Emellett az apa is vegyen részt a gyereknevelésben!

Fodrász, kozmetikus, nőiesebb ruhák... új illat...

Mozogj férfiak közt (pl. munkahelyen)! Ez erősíti a női éntudatot.


Az ágyban kezdeményezz! Akár agresszívan! Ha a gyerek alszik, egyszerűn bújj mellé meztelenül, kezdd el simogatni, vagy nyalakodni! Feltételezem, akkor nem utasít el!

Ne ragaszkodj az ágyhoz! Ha a gyerek nincs otthon, vagy nappal alszik, akár nappal, a konyhában öleld át, és kezdj el matatni!

2014. máj. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
10 éves
2014. máj. 28. 22:44
 8/10 anonim ***** válasza:
10 éves gyereken mit kell altatni? Olvasson neki esti mesét aztán csá.
2014. máj. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

És mióta tart ez az állapot?


Dolgozik valamit, vagy otthon van a gyerekkel?


Amit korábban írtam, az kisgyerekes anyákra van levetítve... az altatásból erre következtettem... Így viszont lehet más is a háttérben...

2014. máj. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

T.Veronika, 5-ös vagyok. Amiket felsoroltál mindent próbáltam és igenis vissza utasít! Havi 1 szex van, emellett én rengetegszer próbálkozom. Biztos vagyok benne, h nincs neki senkije. Esélye nem lenne eltitkolnia előttem, meg ő alap nem olyan ember. Azt mondja, h a stressz az ami miatt ilyen kevés lett a szex.

Kedves kérdező. 10 éves!!? Na ne már! Egy 10 évest altatni kell?! Na akkor ott más van a háttérben, nem az anyasági fáradtság.

2014. máj. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!