Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csajok! Lefeküdnétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Lefeküdnétek egy nagyon helyes sráccal az első randin, akin látszik, hogy tehetős? Ha nem, mért nem?

Figyelt kérdés
2014. máj. 28. 23:41
 1/10 anonim ***** válasza:

most ez meg már megint milyen retardált kérdés?


én speciel tutira nem feküdnék le vele, mert nem vagyok ribizli, és itt meg is magyaráztam mindent.

2014. máj. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én forditva jártam, egy elég helyes sráccal összejöttem de azt hittem róla, hogy átlagos anyagi téren, esetleg még az ugrott be hogy eléggé csoro, jópár hete járunk és kiderült, hogy eléggé gazdag. A pénz nem számit, még normális lesz addig járok vele.
2014. máj. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy tehetős? A havi 1 milla nettó az tehetősség?
2014. máj. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kb. havi 1 milla bevétele megvan és ezen kivül mindene és mindene minőségi.. nem mondanám gazdagnak, de már tehetős..
2014. máj. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak azért nem fogok lefeküdni valakivel az 1. randin,mert tehetős:D Meg amúgy se. Ha vonzódok hozzá és normális,akkor igen,lefekszek vele egy idő után.
2014. máj. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Egy senki. ***** válasza:
4%
Jajj hagyjuk már ezt a rizsát lányok a nők 99.99%-ka helyben lesz*pná azt aki havi 1millát keres. xD
2014. máj. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szarok bele,hogy te mit gondolsz utolsó,engem pont hogy feszélyez az,ha a pasi magasabb társadalmi színvonalon él:D
2014. máj. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Fish1 ***** válasza:
90%
Tökmindegy, hogy gazdag vagy csóró, első randin semmiképpen sem.
2014. máj. 29. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gyk - az álszentek gyűjtőhelye!
2014. máj. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem mert nem vagyok k...va
2014. máj. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!