Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy pasi anyagi helyzete es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi anyagi helyzete es egzisztenciája jobban érdekli a lányokat, mintha csak helyes lenne az arca de nem lenne tehetős?

Figyelt kérdés
2012. jún. 24. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Egyik sem szempont nálam. A jellem a döntő. Szóval nem erre kérdésre nem tudok választ adni.
2012. jún. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
igen, pénz a legfontosabb :D mai fiataloknál
2012. jún. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

Nem mindegy a kor.

Persze van olyan lany akinel csak ez szamit, de nekik nem gond 20-25evesen ramenni 50esekre sem...


20ev alatt sokkal kevesebb lanynal szempont ez a penz dolog(mert nem terveznek hosszu tavra)

25-30 kozott alompasit keresnek, sok penzzel.

30 korul kb eszhez ternek es realis elvarasaik lesznek.


Persze nem mindenkire igaz.

2012. jún. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Most mégis milyen válaszokat vársz a kérdésedre?


Ezer meg egy kérdés alatt boncolgatja több pasas is, hogy MINDEN nő pénzhajhász és KIZÁRÓLAG ez számít és minimum cicafiúnak kell lenned, hogy "széttegyék a lábukat" a többinek csak a "selejt" marad. És erre válaszként már hiába jövünk mi többiek, mi NORMÁLISAK, akik elmondják, hogy NEM, attól, hogy valaki fiatal és szép, nem ez a fontos, nem a külső, vagy a kereset!


Az igazság, hogy van ilyen is, van olyan is és mivel sokan vannak és egyre többen, akik felszínesek és csak a pénztárcádat kedvelik, vagy csak a kinézetedet, ezért sztereotípiává zsugorodott minden 15-25 éves nő, aki kicsit is ad a külsejére, mert ő biztosan OLYAN. Ez ugyanolyan beskatulyázás, mintha én eldönteném, hogy "minden szőke hülye" vagy "a zenészek összetörik a lányok szívét", "minden raszta füvezik", "a tetováltak bankokat rabolnak"... reggelig folytathatom.

2012. jún. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nézd, nyilván azt akarod most hallani, hogy se a kinézet, se a pénz nem számít, hanem, hogy kedves legyen, aranyos, megbízható, szeressen...


Ez mind igaz amúgy, mármint, első helyen minden kétséget kizáróan ilyesmik szerepelnek.

De! Sajnos nem lennék őszinte, ha azt mondanám, hogy nekem a kinézet és a pénz SEMMIT sem számít.

Sosem az alapján döntök, ezt azért előre vetítem. De a kinézet is valahol számít, természetesen nagyon széles skálán mozogva (semmiképp sem úgy, hogy csak 180 feletti, szőke, x kiló...). A lényeg, hogy legyen legalább szimpatikus.


Az anyagiak olyan szempontból számítanak, hogy lehet, hogy ezért szégyellni kéne magam, de bennem van, hogy ha együtt élünk, tudjunk megélni. Nem kell gazdagnak lennie! De legyen munkája, jövedelme, különben nincs mire tervezni, és garantált, hogy nem működne hosszútávon a dolog, ha folyton felemészt minket a pénzprobléma. Ezért biztos le leszek pontozva, de számomra egy bizonyos anyagi biztonság is fontos, igen.

2012. jún. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem se a pénz se a külső nem számított soha. Nemrég bemutattak egy férfinak nem igen érdekelt. Aztán ő kezdett el velem beszélgetni és most ott vagyok hogy teljesen belezúgtam. Jól flörtöl, szemez...A belső tulajdonsága fogott meg nem külső és nem anyagi...
2012. jún. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3 barátom volt eddig, a legelső mocskosul gazdag volt, mindenféle ajándékokat kaptam, amíg együtt voltunk. A második csóró volt, a legnagyobb dolog, amire meghívott egy pizza volt és néhány ital. A jelenlegi pasim szintén nem vmi gazdag családból származik, sőt...tudom milyen rosszul állnak. De tudod mi van? Rohadtul nem érdekel, mert nem családot tervezek, hanem jól akarom érezni vele magam és ezen semmit sem változtat az, hogy mennyi pénze van (rám).

És bármilyen meglepő 20 éves vagyok :P

2012. jún. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezzel nem sok ujat mondtal.


Most mit erdekli egy 18-20eves csajt a penz?-.-

18eves szuleivel lakik, mit kapjon egy ferfitol? Nem elnek egyutt(normal esetben)

Egy 18eves csaj , egy gazdag sractol sem kap 20-30ezernel nagyobb ertekben havonta. Mert mit kapna?


Aki mar 18evesen is a penzzel foglalkozik nokent az total hulye .

Aki 20-25+ evesen teszi ezt az csak penzehes.

2012. jún. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!