Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hé csajszi! Bejön neked a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hé csajszi! Bejön neked a hosszú kuki?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre, ez a téma megosztja a lányokat. Szeretik is, de fáj, vannak akik tartanak tőle, többek elolvadnak már a látványtól is, és vannak akik elzárkóznak..

Neked mi a tapasztalatod?


2014. máj. 29. 10:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Megint egy kis taknyos,akinek fogalma sincs a nőkről...
2014. máj. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Megint egy magasan kvalifikált válaszoló, akinek fingja nincs az életről..
2014. máj. 29. 10:38
 3/10 anonim ***** válasza:

Hé hapi! Nem.


Más is kell hozzá, hogy bejöjjön.

2014. máj. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért nem a suliban vagy ahelyett hogy itt kérdezgetsz hülyeségeket?
2014. máj. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ha ragaszkodtok hozzá, beszéljünk egyúttal az arcról, annak mimikájáról, a testről, intelligenciáról, humorról, önfeláldozásról, belső tulajdonságokról, egzisztenciáról, hatalomról, ismertségről, tekintélyről. De szerintem beszéljünk most inkább csak a farokról, mert a kérdés erről szól. Számomra szűk punci emberi értékek nélkül is szűk punci marad. Bár gondolom ezek nélkül nem határozható meg számotokra, mert ha azt látjátok, hogy főnyeremény vagyok akkor baromi jó lesz a 8 és a 28 centis farok is.. Azért ez magas fokú rugalmatlanság a részetekről, de nem kizárt, hogy súlyos, feldolgozatlan, megoldatlan sérelmek is bejátszanak. Ezekhez semmi közöm, mint ahogy a farkam méretének sem ahhoz, hogy milyen színű a szemem, vagy mennyire vagyok szociális személyiség..
2014. máj. 29. 11:06
 6/10 anonim ***** válasza:
ha jóképű vagy nincs jelentősége pár centinek
2014. máj. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Istenem! Ki ez...?
2014. máj. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

:-)


ez jó!


Minden mást félretéve csak a méretet tekintve nem jön be a nagyon nagy..mert annak elég a tudat a fejében h nagy és ritka ha párosul vele figyelmesség is..


Nekem nem..

De a kicsi sem!

2014. máj. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be...ilyesztő és randa.Akkor már inkább legyen kisebb!
2014. máj. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A barátomnak 20 cm, és elég vastag is. Én meg nagyon szűk vagyok. Szeretem, de néha fáj, ha elragad minket a hév. De persze figyel, és azonnal abba hagyja, csak mondjuk mikor fölül vagyok nem ő irányít ;) Én meg mindig hatalmas élvezetet akarok nyújtani neki.


De ha nem lenne mellette figyelmes, akkor nem lennék vele. Nem úgy megyek oda valakihez, hogy : "szia, nagy a farkad?" ískkor se lenne semmi, ha kisebb lenne. Nem amiatt szeretem. De csak vele voltam eddig, nemtudom milyen mással :D

2014. máj. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!