Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Srácok! Így leírás alapján...

Srácok! Így leírás alapján mennyire tetszene egy -hosszú, egyenes barna hajú -barna szemű -172 cm,62 kg -csinosnak mondott bolond, közvetlen csajszi? Vagy a srácok inkább a visszahúzódóbb lányokat bírják? =)

Figyelt kérdés
2011. febr. 20. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Sztem többet mond a kor a hajszínnél. Azt befestheted, de a korodon nem változtathatsz csak úgy. Nem vagyunk 1formák, mindenkinek más jön be. Ezt úgy is csak személyes találkakor lehet kiismerni.
2011. febr. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 haggyámán ***** válasza:

Számomra a legfontosabb a lány arca.

Ha az megtetszik, akkor nálam nyert ügye van. Ha szeretsz bolondozni, az csak jó. Viszont az nagyban rontja az összképet, hogy feltetted a kérdést.

2011. febr. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Így visszaolvasva rájöttem, hogy hülyén fogalmaztam. vagyis feleslegesen. Inkább legyen a lány visszahúzódóbb vagy "nagyszájúbb, határozottabb" ?
2011. febr. 20. 21:52
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, mert barátnőmmel erről beszélgettünk nem régen. És nagyon szélsőséges a véleményünk. Csak érdekelt a Tiétek is =)
2011. febr. 20. 21:57
 5/6 haggyámán ***** válasza:

Muszáj végletekbe menni? Nagyon nem szeretem, hogy most vagy csak nagyszájú, vagy csak visszahúzódóbb.

De ha muszáj így belemenni, legyen inkább visszahúzódóbb, mint egy nagyszájú aki folyamatosan dumál, nem tudja abbahagyni, értelme sincs annak, amit mond.

A visszahúzódóbbal jobban ellennék, mert max. én jártatnám a számat.

2011. febr. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz...
2011. febr. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!