Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 20 éves lány vagyok. Mindig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves lány vagyok. Mindig is érdekelt milyen lehet egy másik lánnyal. Többi lent!?

Figyelt kérdés
Szóval foglalkoztat a gondolat milyen lenne egy másik lánnyal, csak egyszer. Vannak valakinek itt tapasztalatai? Írhattok privátban is!

2014. máj. 29. 21:17
1 2
 1/14 anonim válasza:
volt már vmilyen érintkezésed egy másik csajjal?
2014. máj. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Irany a pszichologus!
2014. máj. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem volt semmiféle érintkezésem egy lánnyal sem "úgy", de érdekel a dolog. Ennyi az egész, szerintem ez nem olyan dolog,a mit kezelni kell..
2014. máj. 29. 21:48
 4/14 anonim ***** válasza:

24 éves fiú vagyok. Mindig is érdekelt milyen lehet két lánnyal egyszerre. De csak egyszer, becsszóra. Írhattok privátban is.


Ugye-ugye hogy így máris máshogy hangzik amit írt a kérdező! :)

2014. máj. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Csirajaban kell elfojtani a betegseget,es nem kell hagyni,hogy kialakuljon!

Egy egezseges embernek meg gondolatai sem tamadnak,hogy milyen lehet az azonos nemevel.

2014. máj. 30. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld ki! Egyetemen sok csaj ismerősöm kipróbálta, egyik sem bánta meg, bár volt aki azt mondta jó volt egynek és ennyi. Érdemes lenne kipróbálnod hármasban, hidd el nagyon jó tud lenni :)

25/F

2014. máj. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Igy akarnak bevinni az erdobe es ha megteszed lehet,hogy az egesz eletedbe banni fogod!

amugy ez egy jo reklam az egyetemekre ma mar nincs tekintelyuk egy bunbarlang az osszes es csak presztizs kerdesbol jar oda mindenki!

az utolsonak szolt...

2014. máj. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ezzel semmi probléma.

Én is 20 éves lány vagyok és mindig a fiúkhoz vonzódtam, de nekem is voltak olyan gondolataim, hogy kipróbálnám egy másik lánnyal. Egyelőre még csak a csókig jutottam, de őszintén szólva kicsit csalódás volt, nem volt olyan jó, mint egy fiúval.

De szerintem nyugodtan próbáld ki, nincs abban semmi rossz, ne hallgass a nagyokosokra! :)

2014. máj. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Nagyokosokra ne hallgass, de a felb..zikra igen!

Gratula!

2014. máj. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Komolyan nem értelek titeket. Attól nem lesz valaki leszbi, hogy néha gondol arra, hogy kipróbálná egy lánnyal -.-
2014. jún. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!