Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tényleg korán adtam magam?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg korán adtam magam? Rossz lány lennék ezért?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem egy fiúval, elkezdünk randizgatni, találkozgatni. 2 hét után lefeküdtünk. Utána kerestem, de nem válaszolt, aztán végül kibökte, hogy nem akar egy ilyen lánytól kapcsolatot, aki 2 hét után odaadja magát, szerinte ez ribizliség.
2014. máj. 29. 22:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%
Sajnálom hogy ezt kell mondjam de ez tényleg ribizliség de a pasas se jobb mert kihasználta ezt
2014. máj. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%
És a tárcáját elvetted?
2014. máj. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%

Akkor az pasi NAGYON hülye. Amúgy szerintem csak kamu sztori.


21/F

2014. máj. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Nem vagy rossz lány, csak kifogtál egy parasztot...
2014. máj. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%

a ribizliség nem ettől függ

a pasi csak skalpot akart,ne vedd magadra amit mondott

2014. máj. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
22%

Ha ez nem ribizliség, akkor mi az?

Amúgy szopacs:) Amíg ilyen könnyen adod magad, addig nem is fogsz többre kelleni a pasiknak, mint 1 menet.

2014. máj. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%

:DDDD Istenem! Ez a pasi nagyon hülye!

Vagy ez csak egy kifogás volt, amúgy is csak meg akart fektetni és semmi több.

2014. máj. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
Én második randinál feküdtem le a barátommal és azóta mindennap találkozunk és azt tervezzük, hogy összeköltözünk. Ha ő is igy gondolkozott volna mit mondott volna, mert akkor ezek szerint én nagyobb ribizli vagyok.. Rosszul éreztél rá, hogy az a fiú alkalmas-e egy komolyabb kapcsolatra és még jó nagy bunkó is, inkább mondta volna, hogy bocsánat, de én nem akarok komoly kapcsolatot, mint igy még lelkileg is megbántson. Örülj neki hogy elhuzott, és mond meg neki Te sem járnál egy éretlen gyerekkel, mert Te szerelemből feküdtél le vele, ő meg egy nagy bunkó, hogy ezzel visszaélt, mert szólhatott volna, hogy ő csak skalpot gyüjt. Kicsit Te is hassál a kis lelkivilágára azt ha épp sok lánynál barátzónába fog várakozni, vagy tartaléknak hadd sirjon csak vissza..21L
2014. máj. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%

Én meg az első randin feküdtem le a férjemmel. :D Igaz, előtte már ismertük egymást pár hónapja, de akkor még nem volt köztünk semmi, úgyhogy így kezdtünk. :D


Egyébként nézzük csak a másik oldalról: ha ennek a srácnak az a véleménye, hogy ribizliség volt odaadnod neki magad két hét után, akkor vajon saját magáról mi a véleménye, hogy ő meg két hét után arra ment, hogy megfektessen?

Jaaaa, vagy hogy férfinak szabad, nőnek nem...! :)

Ugyan! :) Örülj, hogy megszabadultál tőle!

2014. máj. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
25%

Két hét után feladni magad.. Szerintem tényleg gáz. Viszont a fiú, nem tudom miért osztott ki téged, ha ő is belement. Ezt csak akkor tehette volna meg, ha akkor visszautasít! Csak kihasznált téged, és ez csak kifogás volt.

Persze mindenki hibázik, vedd ezt tanulópénznek, és küzdjenek meg rendesen érted a pasik. ;)

2014. máj. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!