Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tényleg korán adtam magam?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg korán adtam magam? Rossz lány lennék ezért?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem egy fiúval, elkezdünk randizgatni, találkozgatni. 2 hét után lefeküdtünk. Utána kerestem, de nem válaszolt, aztán végül kibökte, hogy nem akar egy ilyen lánytól kapcsolatot, aki 2 hét után odaadja magát, szerinte ez ribizliség.
2014. máj. 29. 22:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
51%

Nincs olyan h gáz vagy nem gáz, ne törődj mások véleményével.

Valóban, ahogy előttem is írták, örülj, h megszabadultál tőle, legyen tanulság, tapasztalat.

Legközelebb majd jól meggondolod. Vagy nem! Lehet, hogy te is egy első randi után lefekszel majd a majdani pároddal, soha nem tudhatod.

Senki sem ítélkezhet feletted, ezt ne feledd. A saját mércéd szerint élj. :)

2014. máj. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
51%

Ismerek 2 olyan párt, akik első randin lefeküdtek egymással és +3 éve együtt vannak. Szóval a ri**ncság nem ezen múlik egy férfi szemében.

De gondolj bele... Szerintem a szex volt rossz, mert ha annyira nagy élmény lettél volna neki, akkor legalább még 2-3 éjszakát eltölt veled. Még akkor is ha nem gondolja komolyan, csak az élvezetért... De eezkszerint nem adtál neki olyan jót, amit még nem tapasztalt.


23/N

2014. máj. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Joola ***** válasza:
59%

egyetértek azzal, hogy a saját mércéd szerint élj! te akkor érezted elérkezettnek, a srácról kiderült, h egy s.gg, ez van. ettől még nem kell apácának állni, legközelebb is akkor szexelj, amikor jónak érzed. van erre vmi kézikönyv, h mennyi ideig kell várni, vagy mi? eleve én sem értem miért ribi vki aki tudja mit akar. ha két hét után akarod akkor akkor. ha a következő srác neked nem tetszik, akkor te hagyod ott egy szex után. XXI. század úgy tudom.

amúgy első randin lefeküdtem az előző barátommal, 4 évig boldog kapcsolatunk volt. nincs köze egyiknek a másikhoz.

2014. máj. 30. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Háát most jót röhögtem a srácon. Mekkora egy szerencsétlenség... :D


Nekem eddig csak hosszú kapcsolataim voltak, most is az van. Mindegyikkel az első randin feküdtem le. Minek kéne magad hülye szabályokhoz tartani? Az élet nem ebből áll.


Egyébként meg jobb is, hogy nem jöttetek össze. A srác is belement, a srác is akarta. Mégis téged ítél el. Ez valami szerencsétlen, nyomi, kettősmércés húgyagy lehetett, aki semmibe veszi a nőket. Normális férfiakat keress, nem veled van a gond. :)

2014. máj. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ez a srác hülye :D

Én is az első randin lefeküdtem a barátommal. Szerencsére ő nem úgy gondolkozik, hogy a nő ilyenkor "ribizli", mert "odaadja magát", hanem úgy, hogy isteni volt a szex, jöhet a következő menet? :)

2014. máj. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
49%
Látom te csak az önigazolás miatt tetted fel a kérdést. Egyértelmű, hogy úgy viselkedtél mint egy ......! És aki ezt megírja az le lesz értékelve, aki meg számodra kedvezőt válaszol ,az pozitívan. Hát gratulálok. Egyébként megsúgom, hogy a fiú problémája tényleg a szex vagy a kinézeted vagy a személyiséged volt.
2014. jún. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!