Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem le a félelmem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem le a félelmem?

Figyelt kérdés
még eléggé az elején vagyok ennek az egész petting dolognak a barátommal, nem mintha baj lenne mert fiatal vagyok és mindent fokozatosan akarok megtapasztalni... Eddig csak ő elégített ki engem, de úgy néz ki eljött az ideje, hogy én is csináljak valamit. Én is akarom ezt és szeretnék örömet okozni neki, de félek attól, hogy bármit elrontanék vagy nem lenne jó neki... gondolom ha ennyire parázok akkor ez meg is látszik rajtam, mit kezdjek ezzel a helyzettel? (ezt neki is elmondtam és csak azt mondta erre hogy úgysem cseszném el minden rendben lenne de ez nem tud eléggé megnyugtatni)

2014. máj. 30. 07:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Arra kell elsősorban figyelned, hogy ha csinálsz valamit a barátodnak akkor egy idő után kiszárad a súrlódástól odalent, és az tud kellemetlen lenni. Figyelj rá, hogy ha szájjal csinálod, akkor a fogaddal nehogy megsértsd, mert az meg fájdalmas tud lenni. Amúgy tényleg igaza van, nem sok olyan dolgot tudsz csinálni ami rossz lenne, csak élvezd amit csinálsz, és legyél bátor, találékony, játékos de nem gyerekes, mert az viszont már nem vonzó, ha elhülyéskeded.
2014. máj. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2014. máj. 30. 08:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát "tanuld meg", hogy működik egy férfi, először akár meg is kérheted, hogy elégítse ki ő magát. Figyeld, hol jó hozzányúlni, hol ad jó visszajelzéseket, stb. És összespriccelt kézzel ne nyúljon senki már a puncidhoz. :) Hány éves vagy?
2014. máj. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
14 :3
2014. máj. 30. 08:16
 5/6 anonim ***** válasza:
14??? Ejjj ha!! :D (14 L)
2014. máj. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Te magad is nagyon fiatalnak aposztrofálod magad. Nem kéne még ezzel várni? És akkor a félelmed is elmúlna.
2014. máj. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!