Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan győzzem le a félelmem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem le a félelmem?

Figyelt kérdés

Alkoholfüggő. Nem tudja mikor kell megállni. Mindig megbántott, mikor részeg volt, de ezt nem szeretném most kifejtené. Így megígérte, hogy többet nem lesz részeg, inni fog, de tudja hol a határ. Ezt eddig be is tartotta. De én még mindig félek. Mondtam neki, hogyha megint előfordul, hogy részeg lesz, én szakítok. És nagyon félek, hogy egyszer majd nem tud megállni. Én próbálok benne bízni, de olyan nehezen megy.. :\ És mikor elkezdem kérdezgetni, hogy mennyit ivott stb.. akkor ideges lesz, hogy miért kérdezgetem megint? Lehet, hogy idegesítő, de nekem kellenek a válaszok, hogy meg tudjak bízni benne.


Szóval. hogyan győzzem le a félelmem?


2013. jún. 26. 21:26
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha alkoholbeteg, semennyit sem szabadna innia! Főleg, ha agresszív is lesz tőle. Mondd meg neki, hogy vagy a pia, vagy te. De szerintem jobban jársz, ha még most lépsz!
2013. jún. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!