Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Minden nő el tud élvezni szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nő el tud élvezni szex közben?

Figyelt kérdés

Kezdek aggódni, amiért én soha nem tudok elmenni. A párommal fél éve élünk szexuális életet, heti többször, viszont soha nem tudok teljesen a csúcsig menni. Ez normális vagy valami gond van oda lent?

19 éves vagyok.



2014. máj. 30. 16:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Gond van. Segíts magadon, beszélj hozzá, irányítsd, ha ő képtelen, hát juttasd el te magad a csúcsra.
2014. máj. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen nők. Próbáltál már maszturbálni?
2014. máj. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Fel kell fedezni magad, az erogén zónáidat. Ha gátlásaid vannak az is blokkolhat és a pasid tapasztalatlansága. Ha valami nem esik jól mondd meg, de ha élvezed azt is! Gyakorolj egyszer jó lesz... és olvass könyveket ezzel kapcsolatban.
2014. máj. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A tapasztalataim azt mutatják, hogy minden nő el tud élvezni, ha van hozzá megfelelően jó pasi.
2014. máj. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha magadnak csinálod, úgy el tudsz menni?


Próbáltál már közben rásegíteni?

Irányítod, mikor jó neked, és mikor nem?

Fel vagy izgulva rendesen? Van elég előjáték?

2014. máj. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Plusz: vannak, akik nem tudják elengedni magukat. Sokan igen, csak a végén visszazökkennek, mert avarja őket, hogy nem ők kontrollálják a dolgokat...


Szóval ezeket gondold át, és ha valahol defektes a dolog, arrafelé kell a megoldást keresni.

2014. máj. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Maszturbálni nem szoktam. Nem rég veszítettem el a szüzességem és eddig mindig volt partnerem, aki "megcsinálja" helyettem.

Az előjátékról meg annyit, hogy általában 1 órásak ezek az aktusok és abból fél-háromnegyed óra az előjáték.

Talán vannak gátlásaim és valami félelmem, amit eddig nem tudtam.

2014. máj. 30. 16:44
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha tudnál lazítani és megbízni a partneredben akkor én eljuttatnálak a csúcsra.
2014. máj. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor ideje lenne elkezdened maszturbálni, mert ha még te magad sem tudod, mi a jó neked, akkor a partnerednek honnan kéne kitalálni?
2014. máj. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
"eddig mindig volt partnerem, aki "megcsinálja" helyettem." No ez az amiben nagyot tévedsz. Helyetted senki sem tudja megcsinálni. Vallási okokbol nem csináltad magadnak? Ki sem probáltad eddig?
2014. máj. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!