Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagyon megbántottam a páromat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megbántottam a páromat a szex miatt, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Négy éve vagyunk együtt, a páromnak nagyon rosszak a munkahelyi körülményei, rengeteget stresszel miatta és emiatt nagyon keveset találkozunk, hetente 1-2 alkalommal. (Én is napi 11-12 órát dolgozom)

Az elmúlt nyolc hónap alatt kétszer voltunk együtt szexuális téren. Akárhogyan próbálkozom, sehogy nem tudom felizgatni, pedig állítása szerint kívánatos vagyok, de a lelki problémái miatt képtelen a szexre. Én nagyon más vagyok, ha gondjaim vannak, akkor rögtön szex-szel vezetném le az idegességet, de persze egy nőnél ez más, hiszen csúnya szóval élve *csak* szét kell tennie a lábát. Rengetegszer próbáltam erről beszélni a párommal, de képtelenség, azt mondja hagyjam már békén a szex témával, mert a háta közepére sem kívánja. Ma felhívott telefonon és egy teljesen más téma miatt nagyon összevesztünk. Húsz perc vita után már ismét a szex miatt vitatkoztunk és felindultságomban azt mondtam neki, hogy már annyira hiányzik néha a szex, hogy megkívánok más férfiakat. Nagyon megbántottam és ahogy kimondtam, rögtön éreztem, hogy nem kellett volna, de már nem tudom visszacsinálni. Most ezen aggódik, én meg lelkiismeret-furdalással küzdök, hogy a munkahelyi gondjai mellé még ezt is ráterheltem. Fogalmam sincs, mit tudnék még tenni, de minden próbálkozásom a szexuális életünk javítására csődöt mondott. Amúgy sem volt egy túlfűtött típus, de ez a munkahelyi probléma teljesen megölt köztünk minden testi érintkezést, az öleléstől eltekintve. De azt gondolom, egy egészséges felnőtt nőnek ez nagyon kevés.

Folyton azt hajtogatja, hogy keresni fog egy másik állást, de eddig még semmi lépést nem tett ennek irányába.


Fogalmam sincs, mit tehetnék még, minden küzdelem hiábavaló volt és úgy érzem, kicsúszott a kapcsolatunk alól a talaj.


Van valami tanácsotok, hogy mit tehetnék kettőnkért?



2014. máj. 31. 12:42
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Én vagyok a nő, ha ez nem derült volna ki a szövegből.


33/N

2014. máj. 31. 12:45
 2/11 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, de csak ha normális a szexuális életünk akkor müködik a kapcsolat is köztünk. Tehát minimum heti 3x 4x nekem szükségem van szexre, persze ha betegség, elutazás ilyesmi közbejön az még elfogadható, de hogy ennyire ne éljek valakivel szexuális életet, akkor inkább megegyeznék vele, hogy vagy egyensulyba hozzuk ezt a dolgot, vagy legyünk barátok. Nyugodt körülmények között beszéld ezt meg vele, és ha nem hajlandó változtatni, akkor szakits meg a kapcsolatot. Különben a legtöbb embernek rossz a munkahelye, aki munkanélküli annak az a rossz, de ez ennyire hosszutávon nem befolyásolhatja a kapcsolatot. Beszéld meg vele, mond el neki te hogy szeretnéd, ő hogy szeretné, ha nem tudtok egymáshoz közeliteni, csak ugy hogy te engedsz, akkor szakitsál. Végülis lehet már nem is akar annyira és ez csak kibuvó neki.
2014. máj. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igaz volt, hogy más férfiakat is megkívánsz már? Mert ha igen, ezek között a körülmények között nem kellene lelkifurdalással küszködnöd nagyon, főleg nem azért, mert MEGMONDTAD. Ha a párod ezek után sem tesz semmit, hogy a párkapcsolatotokat valóban annak lehessen nevezni, aminek pedig a szex is a része, akkor nem hiszem, hogy a továbbiakban ezt harmonikusan fenn tudnátok tartani. Igazad van abban, hogy 8 hónap alatt két aktus egy párkapcsolatban rettenetesen kevés. Amit még tehettek, ha mind a ketten akarjátok (bár nem tudom, hogy például finanszírozni tudjátok-e vagy egyáltalán mennyibe kerül az ilyesmi) párterapeuta, szexuálpszichológus segítségének a kérése. Úgy talán meg tudnátok menteni a kapcsolatotokat.
2014. máj. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Igen, sajnos igaz, hogy már megkívántam más férfit, de persze csak futó gondolat volt, sosem csalnám meg. Annyira keveset vagyunk együtt, néha napokig nem beszélünk telefonon sem és sokszor mondtam már neki, hogy kezdek teljesen elhidegülni tőle minden igyekezetem ellenére. Reggel héttől este nyolcig dolgozik, teljesen érthető számomra, hogy fáradt, de én is nagyon sokat dolgozom, sőt mi több, én napi 3 órát utazom emellé napi szinten a munkahelyemre, mégis szakítanék kettőnkre több időt, de neki sok alvás kell, ezért hazamegy és sokszor ruhástul lefekszik aludni.

Nehezen értem ezt meg, hiszen volt olyan kapcsolatom, ahol együtt éltem az adott férfival és a főállásom mellett még két mellékállásom volt, mégis hetente legalább kétszer szexeltünk. És hiába tudom, hogy lelki okok miatt nem kívánja a párom a szexet, folyton magamban keresem a hibát, hogy biztosan nem vagyok elég vonzó. Nehéz ez az egész, nagyon nehéz.

2014. máj. 31. 13:07
 5/11 anonim ***** válasza:

meg vagyok döbbenve amiért ezt te komolyan hagyod, sőt, képes vagy saját magad hibáztatni...

a párod egy igazi pancser egyébként. :S

2014. máj. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne legyél ennyire naiv, amelyik férfi odáig van egy nőért az minden lehetőséget megragad, kicsit más oka is lehet. Beszéld ezt meg vele. Ez nem indok a munkahelyi fáradtság.
2014. máj. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

impotens pasi vagy latens homi minek kell neked?


30+F

2014. máj. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne is haragudj, kérdező, de pasid körül valami tényleg nincs rendben. Én fiatal koromban éjjeli vagonrakás mellett végeztem az iskoláimat, de ha ki is estem a padból a kimerültségtől, a szexre mindig maradt energiám. Igazából egy fiatalt a szex nem fáraszt, hanem erőt ad neki a holnapokhoz. Ha a párod ezt nem így érzi, jobb lesz sürgősen más uán nézni, bármennyire fájdalmas is. Az, hogy észreveszel más pasit, teljesen normális, ezért ne legyen bűntudatod. A kielégítetlen szexuális vágy egyébként testi és lelki betegséget okozhat, ezzel is számolj.
2014. jún. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Volt ilyen kapcsolatom, de elég hamar leléptem. Nem jött más a képbe, szingli voltam utána másfél évig, de sokkal jobb volt, mint egy sz*r kapcsolatban lenni, ahol csak veszekedés meg feszkó van, és nem lehet semmit normálisan megbeszélni. A százszor feltett "miért nincs kedved szexelni életem?" című kérdésre százszor kaptam válaszként azt, hogy "csak". Mondtam szépen, csúnyán, könyörögve, sírva, megalázva, mindenhogy. A francnak se hiányzik ez. Nem tudnám magam rosszul érezni azért, hogy "szegényt még ezzel is terhelem". Elhagynám, és akkor egy gonddal kevesebb lenne neki, adja át magát teljesen a stresszes munkájának, és éljen boldogan.
2014. jún. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Érdekes,itt minden nő heti 3-4 szer akar dugni minimum.Bezzeg az asszony havonta sem akar ennyiszer.:)
2014. jún. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!